Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Specifinių vertimų užsakymas – kaip rasti patikimą vertimų biurą?

patikimas vertimu biurasKai teko ieškoti patikimo vertėjo sulaukiau įvairių rekomendacijų ir patarimų iš visų įmanomų pusių. Daugelis patarė kreiptis pas gimnazijų ar vidurinių mokyklų anglų kalbos mokytojas. Esą taip patikimiau. Tačiau kuomet kalba pasisuka apie specifinę terminologiją pasiūlymai išgaruoja kaip dūmas (medicina, teisė, technologijos ir t.t.).

Vertimą būtina planuoti iš anksto

Gana sudėtinga surasti specializuotus vertimus galinčia išversti įmone. Kita vertus, patikimas vertimu biuras neužsiima tokiu dalyku kaip vertimai google pagalba. Todėl vertimą reikia planuoti, jam būtina ruoštis iš anksto ir tai turi daryti ne tik patikimas vertimu biuras, bet ir klientas, kuris ieško tokios paslaugos.

Todėl nederėtų nustebti ar nusivilti jeigu dėl medicinos tematika parašyto teksto vertimo teksto skambinėti kelias dienas įvairioms kompanijoms, o tuomet laukti kelias savaites rezultato.

Kaina

Neverta net priminti, kad specializuoto vertimo paslaugos kaina yra aukštesnė nei įprasto. Tačiau jam išversti reikia daugiau laiko, ne kiekvienas vertėjas tą gali atlikti. Todėl tikri profesionalai besispecializuojantys vienoje ar keliose sričių yra labai vertinami. Kuo daugiau tokių ekspertų patikimas vertimu biuras turi, tuo brangiau kainuoja jų paslaugos. Dažnai tuo ilgiau reikia laukti vertinio.

Atgalinio vertimo tikslumas

Atgalinis vertimas yra gana kontraversiška paslauga, kuri leidžia įvertinti kaip verčiamą kūrinį supranta svetimtaučiai. Beje, vertimai kaune kainos ir kitur nesikeičia, priklausomai nuo to ar užsakomas atgalinis, ar įprastas vertimas.

Atgalinio vertimo esmė yra kuo tiksliau išversti vertimą į originalo kalbą. Pagal tai galima nustatyti ar ir kiek yra patikimas vertimu biuras. Žinoma tokį vertimą turėtų atlikti kitas biuras nei pirmąjį vertinį.

Sinchroninio vertimo įranga

Kita vertus, kiekvienas patikimas vertimu biuras (nepaisant to kur jis yra: vertimu biuras vilniuje, vertimu biuras kaune ar vertimu biuras klaipeda) dažniausiai turi ir gali pasiūlyti sinchroninio vertimo įrangos nuomą. Būtent tai suteikia visapusiškos paslaugos įspūdį ir padeda įvertinti jos kokybę.

Sinchroninio vertimo įrangos nuomos kainas vertimu biuras klaipeda taikos pr ir vertimu biuras kaune taikos pr siūlo vienodas.

 

 

Facebook Comments