Židiniai – namų interjero akcentas

spartherm-banner-1

Jei prieš gerus 10 metų butų savininkams turėti židinį atrodė yra neįgyvendinama svajonė, šiandien tai realybė. Net gi gyvenantys bute gali mėgautis gyva šokančia ugnimi ir tam nereikia nieko griauti, nieko statyti ar gauti specialius leidimus. Biožidiniai yra saugi tradicinių židinių alternatyva puikiai tinkanti įrengti butuose. Netgi mažučiuose, kuriuose atrodytų jau niekas netelpa. O židinys išties yra namų akcentas suteikiantys šilumą, sukuriantis jaukią atmosferą ir tampantis traukos centru.

Interjero specialistai teigia, jog nesvarbu koks būtų židinys, tačiau jis yra traukos centras ir pagrindinis kambario elelmentas, tad svarbiausia rinktis atitinkantį namų interjero stilių. Arba pirma išsirinkti židinį, o paskui pagal jį atlinkti namų remontą. Bet kokiu atveju, biožidinių esama įvairiausių, visiems skoniams ir stiliams.

Sienų biožidiniai

Neturintiems itin daug vietos itin tinka ant sienos kabinami biožidiniai. Jie tarsi gražus gyvos ugnies paveikslas. Ne tik sutaupo vietos, tačiau ir puikiai užpildo vienspalvės ar dekoruotos didelės sienos tuščią erdvę.

Grindų biožidiniai

Biožidiniai yra mobilūs, tad juos galima drąsiai nešioti ir kas kart padėti į kitą vietą. Puikus pirkinys neapsisprendžiantiems kur turėtų būti įkurdintas židinys. Priešingai nei sienų biožidinys, grindų židinys nėra tvirtinamas, tad gali keliauti po namus. Mažiausias biožidinių versijas galima net pastatyti ant stalo ant spintutės.

Stalo biožidiniai

Nesvarbu kiek būtų namuose vietos, ant stalo nedideliam židiniui jos tikrai atsiras. Stalo židiniai yra itin maži, kompaktiški ir gali būti padėti ant bet kokio paviršiaus – stalo, komodos, spintelės, lentynos. Svarbu tik kad paviršius būtų lygus.

Įmontuojami biožidiniai

biozidinys-kami-capricorn-galaxy-black-7-408x300Dar viena galimybė sutaupyti erdvę ir turėti jaukų židinį namuose. Įmontuojami židiniai gali būti įmontuojami į sieną, į baldus, koloną ar kitą objektą. Ir gražu, ir jauku, ir taupo erdvę.

Nesvarbu koks židinys pasitenkamas, svarbiausia tai, jog biožidiniai suteikia galimybę mėgautis gyva šokančia ugnele bute, kuriame nėra galimybės įrengti klasikinį, tradicinį malkinį židinį.

 

Save

Facebook Comments