Pirkti įmonę yra daug naudingiau nei galvojate

parduodame imones

Ketinate kažkuriuo metu pradėti ekonominę veiklą, bet neramina tai, kad nežinia kaip viską legalizuoti? Savaime aišku, kad tam reikės registruoti įmonę arba tiesiog įregistruoti individualią veiklą. Tačiau, tarp šių dviejų variantų yra nemažai skirtumų. Dažnais atvejais pasirenkama registruoti įmonę, ypač UAB. Tai naudinga dėl to, kad nesėkmės atveju, atsakoma tik įmonės turtu ir į asmeninį nepretenduojama. Kaip bebūtų, įmonę turėti galima keliais atvejais. Klaidinga manyti, kad ją galima tik įregistruoti. Vis dėlto Lietuvoje ypač populiarios įmonių steigimo paslaugos, o jas teikiantys specialistai gali pasiūlyti daug ką.

Pirmiausia, turite suprasti, kad įmonių įregistravimas yra naudingas tik tuomet, kai turima tame patirties ir kai biudžetas nėra smarkiai ribojamas. Tačiau, jeigu turite labai mažą sumą, bet norite, kad veiklą būtų vykdoma įmonės vardu, tuomet jums turėtų rūpėti kaip atliekamas įmonių pardavimas.

Dabar susirasti bendroves, kurios parduoda įvairius juridinius statusus, nėra sudėtinga. Per paieškos sistemas reikia tik surinkti tokį raktažodį kaip „parduodame įmones“ ir viskas. Jums bus nurodytos nuorodos, kurias paspaudus, rasite įmonių pardavėjus. Jais gali būti tiek bendrovės, tiek fiziniai asmenys.

Kaip bebūtų, įmonės įsigijimas naudingas tiems, kurie neturi didelio biudžeto, ypač kai kalba pasisuka apie įstatinį kapitalą. Trumpai tariant, įregistruoti įmonę pagal įprastas procedūras, gali kainuoti daugiau nei 2500 eurų. Tačiau, perkant įmonę, kuri jau yra įregistruota, galima išleisit viso labo kelis šimtus eurų. Kodėl taip yra, jog egzistuojančios įmonės parduodamos taip pigiai?

Paprastai kalbant, parduodamos įmonės yra pigios dėl to, kad jų sąskaitoje nėra įstatinio kapitalo. Juk jeigu jo nėra, tai dar nereiškia, kad įmonė yra ties bankroto riba. Dažniausiai tokios įmonės net nėra vykdžiusios veiklos praeityje. Taip pat tokios įmonės pigiai parduodamos dėl to, kad buveinės adresas gali būti toks, jog ant to paties adreso bus registruotos ir kitos įmonės. Tiesiog tokios bendrovės įregistruojamos daug pigiau ir tiek, todėl jų kaina ir yra labai maža.

Norint apsieiti be didelių nuostolių, tiesiog reikėtų įsigyti įmonę, kuri jau yra registruota.

Facebook Comments