Ar modemas – tik modemas?

Ar modemas yra tik modemas? Toks klausimas kyla apsižvalgius, kas siūloma rinkoje. Kai kurių prekių aprašuose nurodomi duomenys kone įspūdingi.

Norint funkcionalesnio ir universalesnio įrenginio tenka pakloti daugiau. Nesvarbu, ar kalbėtume apie automobilių pasaulį, ar apie išmaniuosius telefonus, ar apie modemus, ši frazė galioja visose paminėtose srityse.

Įvairovė

Yra įvairių modemų modelių, todėl pirkėjai gali džiaugtis pasirinkimo laisve. Gal įrenginuko dizainas ir ne pirmoje vietoje, tačiau net pagal šį kriterijų pasiūla verta aplodismentų.

Įvairovė atsiskleidžia ir diskutuojant apie kainas. Apie tai užsiminta keliomis eilutėmis aukščiau (norint funkcionalesnio ir universalesnio įrenginio tenka pakloti daugiau). Nenustebkite, jei skaičiai skirsis kelis kartus.

Funkcionalumas

Modemas skirtas naudotis internetu. Tai lyg ir aišku. Neretai toks įrenginys sugeba atlikti ir USB atmintinės vaidmenį. Puiku, ar ne? O jei dar yra antenos jungtis…

Tad modemas nėra tik modemas. Tai naudingų funkcijų rinkinys.

Įsigijimas internetu

Šią temą galėtume baigti, tačiau norisi pakalbėti apie dar vieną dalyką – apie įsigijimą internetu. Tarp gausybės visokiausių prekių elektroninėse parduotuvėse randama ir interneto įranga. Yra bent trys privalumai, kodėl toks pirkimo būdas pelno populiarumą.

  1. Greitis. Virtualus pirkimas palankiai vertinamas dėl laiko taupymo. Daugybė parduotuvių tiesiog kompiuteryje. Šimtai, tūkstančiai ir šimtai tūkstančių prekių tiesiog virtualiame lentynų atitikmenyje.
  2. Patogumas. Ir tos virtualios lentynos itin patogios. Rūšiuokite prekes kaip norite. Naujausios? Mažiausia kaina? Viskas pagal jus. O ir iš namų nereikia išeiti, tad net esant darganotam orui pirkimo procesas komfortiškas.
  3. Patrauklios kainos. Taip, modemų kainos skirtingos. Bet internete jos paprastai mažesnės. Tai skatina vartotojų susidomėjimą.

Mažų mažiausiai trys svarūs pliusai. Tampa aišku, kodėl elektroninės parduotuvės taip išpopuliarėjo. Tiek modemas, tiek bet kokia kita prekė tampa spartos, patogumo ir priimtinos kainos klausimu.

Interneto amžius

Galbūt tai, kas vyksta dabar, istorijos knygose bus apibūdinama kaip interneto amžius. Ir neabejotinai šioje temoje atsiras vieta modemams. Nedideliems, bet funkcionaliems, padedantiems „pagauti“ ryšį ir juo naudotis tiek dirbant, tiek pramogaujant.

Facebook Comments