Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Joomla ir WordPress programavimas

joomla programavimas

Kas yra Joomla ir WordPress?

Joomla! – atviro kodo svetainių turinio valdymo sistema. Sistema parašyta PHP kalba, naudoja MySQL duomenų bazę, ją sudaro įvairūs moduliai – galimybės rašyti naujienas, straipsnius, publikuoti, komentuoti, forumas, apklausa ir t. t.

Ieškote programuotojų? Spauskite čia >>

WordPress – laisvai platinama turinio valdymo sistema, sukurta naudojant PHP kalbą ir MySQL duomenų bazę. WordPress yra instaliuota žiniatinklio serveryje, kuris yra interneto hostingo paslaugos arba kompiuterio tinklo dalis. Pirmu atveju tai būtų paslauga – WordPress.com, o antru atveju – kompiuteris veikiantis pagal WordPress.org programinės įrangos paketą. 2017 m. vasario duomenimis, WordPress yra naudojamas daugiau nei 27.5 proc. top 10 milijonų interneto puslapių. Tai yra populiariausia interneto svetainių valdymo arba blogų sistema, naudojama daugiau nei 60 milijonų interneto svetainėse.

Joomla ir WordPress TVS atnaujinimas

Joomla ir WordPress turinio valdymo sistemos atnaujinimas yra back-end programavimas. Jis reikalingas dažnai. Reikia turėti kuo naujesnę versiją, nes turint seną – žinomos jos saugumo spragos ir dėl to yra didesnė tikimybė, kad svetainė gali būti nulaužta. Tačiau reikia nepamiršti, jog prieš bet kokį atnaujinimą pasidaryti pilną svetainės rezervinę kopiją. Kyla problema, nes po atnaujinimo neretai atsiranda klaidos, kurios gali būti matomos arba ne. Dėl jų tinklalapis gali veikti tik dalinai arba iš viso nebeveikti. TVS atnaujinimo nauda: saugumas, stabilus funkcionalumas, greitas krovimas, paieškos sistemų lojalumas. Laiku nepastebėjus ir neištaisius klaidų gali kristi svetainės reitingai Google paieškos sistemoje arba dėl kurių gali atsirasti nepatenkinti lankytojai, klientai arba nukentėti online pardavimai.

Kitos problemos

Be jau minėtos Joomla ir WordPress pasenusių versijų problemos, dažnai reikia ir pakeisti kalbą šiose programose. Nemalonumų kyla ir dėl modulių bei įskiepų, WordPress ir Joomla papildomo funkcionalumo diegimo ir apskritai  nemokėjimo dirbti su svetaine. Jeigu susiduriate su šiomis problemomis, kreipkitės į mus.

Programavimo paslaugos

Mes esame įmonė, kuri jau septynis metus teikia profesionalias programavimo paslaugas, web rinkodaros, seo bei kitas paslaugas. Jeigu susiduriate su aprašytomis problemomis, mes jas išspręsime. Priklausomai nuo poreikių galima rinktis skirtingus paslaugų paketus 12 mėnesių laikotarpiui, už mėnesį mokant nuo 90 iki 190 eur. (kaina yra be PVM, svetainės tobulinimo ir papildomo programavimo darbai neįskaičiuoti į nurodytą kainą. Taip pat nėra įtrauktas turinio ar straipsnių kūrimas). Pagal poreikį, vedame penkių valandų SEO mokymus dirbantiems su turiniu.

Mūsų Joomla ir WordPress programavimo paslaugos

– Dizaino atnaujinimas ir korekcijos

– Turinio valdymo sistemos (TVS) atnaujinimas iš 1.5 ar 2.5 į 3

– Migravimas

– Klaidų taisymas (CSS ir PHP)

 

– Parduotuvės elementų korekcijos

– Darbas su Joomla ir WordPress – apmokymai

Taigi, svetainė gali susidurti su įvairiomis problemomis: Joomla, WordPress pasenusiomis versijomis, matomomis ir nematomomis klaidomis, tam tikros kalbos nebuvimu svetainėje, atsarginių kopijų neturėjimu, įskiepų ir modulių nesuderinamumu. Dėl šių nemalonumų svetainė gali susilaukti mažiau lankytojų, dėl to gali kristi reitingai Google paieškoje. Tad, jei pastebėjote esant šias problemas ir negalite susitvarkyti su jomis, nedelskite ir nelaukite, kol situacija pablogės, kreipkitės į mus.

Parengė http://www.bcon.lt

Facebook Comments