Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Ką nuveikti su 1000 eurų kreditu

kreditai internetuJeigu jums į kišenę atkeliavo 1000 eurų vertės kreditai internetu, su jais galėsite nuveikti įvairių dalykų. Ir veikiausiai tai bus dalykai, dėl kurių ir kiti žmonės ima greituosius kreditus. Kitaip tariant, dažniausiai žmonės skolinasi dėl tų pačių priežasčių ir kažko labai naujo po saule nesugalvosi.

Pragyventi 3 mėnesius

Taigi, pirmasis dalykas, kurį galėtumėte nuveikti, kai sąskaitą pasiekia tokie kreditai internetu, tai pragyventi tam tikrą laiko tarpą. Galima įsivaizduoti, kad Lietuvoje tai galbūt būtų būtent 2 – 3 ar 4 mėnesiai, priklausomai nuo to, ar reikia mokėti nuomą, ar turite vaikų ir kt. O štai užsienyje už tokią sumą pragyventumėte kiek kitaip. Pavyzdžiui, kartais žmonės, pasiryžę emigruoti, turi išgyventi savo sunkius etapus. Ne visada pavyksta iš karto rasti darbą bet kokį ar norimą, dėl to tenka pagyventi iš paskolos. Nieko naujo ar keisto, jeigu ir jums taip nutiktų, nes taip gali nutikti visiems. Tačiau pragyventi tuos galbūt 3 mėnesius tikrai galima Lietuvoje, o štai kokioje Skandinavijos šalyje, Vokietijoje ar kitur, su ta suma išgyvensite 1 – 2 mėnesius. Tad vartojimo kreditas be uzstato išgelbės trumpam, tačiau tai gal bus labai svarbus žingsnis, norint sukurti sau geresnį gyvenimą.

Įsigyti reikalingą įrangą darbui

Kita veikla, kur galėtų būti išleistas greitas kreditas internetu, tai tam tikros įrangos darbų pradžiai ar tęsiniui įsigyti. Iš tiesų, ne visi žmonės ryžtasi pradėti dirbti savarankiškai, bet kai kurie tą visgi padaro ir nesigaili. Juk savarankiškas darbas yra daug atsakomybės reikalaujantis ir taip pat – drąsos. Kad ir kas atsitiktų, tu būsi pats už save atsakingas, o ne tavo darbdavys, nes būsi pats sau bosas. Taigi, kreditas neišėjus iš namų gali pakeisti jūsų galimybes ir sąlygas, leisti nusipirkti kažką, ko jums reikia. Gal norite atidaryti savo foto studijo ir tai pirmai pradžiai reikia tam tikros įrangos. Gal norite dirbti statybose, todėl reikia įsigyti keletą įrankių ar staklių. Visa tokia pradžia, kuriant sau darbo vietą, kainuoja. Tačiau juk žinote, kad atidirbsite. Kitą kartą, gali būti reikalingas net ir kreditas iki 10000 eurų, bet ir tas atsipirks, jeigu protingai elgsitės.

Atšvęsti vestuves

Žinoma, ekonomistai pasakytų, kad tai ne pati geriausia mintis, tačiau realybėje vestuvėms pritrūksta ir prireikia. Ypač, jeigu jas švenčia humanitarai, savo gyvenimą mokslui atiduodantys šviesūs žmonės. Deja, vestuvės visada pasirodo brangesnės nei tiekėjaisis, kone joms prieš prasidedant. Tada kažkas kainuoja daugiau, reikia sumokėti už vieną ar kitą paslaugą. Dėl to tenka sukrapštyti santaupas, o kartais ir pasiskolinti. Koks 1000 eurų papildomų gali viską išspręsti. Nors ir atrodo neprotinga daryti vestuves, neturint joms pinigų, tačiau kartais žmonėms pritrūksta tik labai nedaug. Be to, ši šventė ypatinga tuo, kad žmonės per ją atneša dovanų. Kitaip nei, pavyzdžiui, patiems važiuojant atostogauti. Tad nieko naujo, kad kone vestuvių išvakarėse žmonės šiek tiek pasiskolina, o kitą dieną jau grąžina, kadangi grįžę po šventės eina plėšyti vokų ir skaičiuoti pinigų. Apie tai net anekdotai kuriami. Žinoma, kreditai internetu nedirbantiems nebus suteikiami, tad ir toms vestuvėms iškelti reikia dirbti ir užsidirbti, ir tik tada dar likutį galima ir pasiskolinti. Taip pat kreditai nuo 18 metų gali būti skolinami ir dėl kitų švenčių, bet turbūt labiausiai apsimoka skolintis, lyginant su kitomis šventėmis, būtent vestuvėms.

Facebook Comments