Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Nešiojami ir stacionarūs kompiuteriai: ką rinktis?

Šiandien kompiuteriu naudojasi praktiškai visi – šis įrenginys leidžia paprasčiau atlikti įvairius darbus, apsipirkti, bendrauti su draugais, ir t.t. Kai norima įsigyti naują įrenginį, neretai keliamas klausimas, kokie kompiuteriai gali geriausiai pasiteisinti – nešiojami ar stacionarūs. Taigi, kokie yra didžiausi šių pasirinkimo galimybių privalumai ir trūkumai?

Kompiuterių kaina

KompiuteriaiGana dažnais atvejais yra svarbu tai, kokia bus kompiuterio kaina, ir, tenka pastebėti, kad kainos labai varijuoja. Dažniausiai  kainų skirtumus lemia tai, koks yra kompiuterio gamintojas, ir kokia yra jo galia. Kuo kompiuteris yra galingesnis, tuo didesnė bus jo kaina. Lyginant nešiojamų ir stacionarių kompiuterių įkainius, tokios pačios komplektacijos stacionarūs kompiuteriai yra pigesni nei nešiojami. Taip pat tenka pastebėti, kad stacionarių kompiuterių remontas yra pigesnis nei nešiojamų, o norint kompiuterį paversti našesniu, tai galima atlikti kur kas paprasčiau: http://www.1a.ee/arvutitehnika_burootarbed

Patogumas

Ne visada yra galimybė kompiuteriu dirbti tik vienoje vietoje, ir šiuolaikiniam žmogui labai svarbus mobilumas. Nešiojamą kompiuterį visada galima turėti su savimi, tad nieko nuostabaus, kad tokia pasirinkimo galimybė tampa vis populiaresne. Jei kompiuterį tenka naudoti darbo tikslais, tikėtina, kad nešiojamas kompiuteris galės labiau pasiteisinti, tad verta pagalvoti apie tokį sprendimą. Turbūt nereikia net sakyti, kad pasiimti stacionarų kompiuterį į kelionę gali būti tikrai keblu, ir jo transportavimas į kitą vietą užima daugiau laiko ir pastangų.

Stacionarūs kompiuteriai – galingesni?

Dar prieš dešimtmetį taip iš tiesų buvo, ir norintys iš tiesų galingo kompiuterio mieliau rinkosi stacionarius įrenginius, tačiau šiandien nešiojami kompiuteriai praktiškai nenusileidžia stacionariems, tad tokia pasirinkimo galimybė gali būti iš tiesų labai palanki. Įsitikinsite patys, kad tikrai galima rasti iš tiesų galingų nešiojamų kompiuterių, kurie tikrai puikiai pateisintų jūsų lūkesčius, ir klaidinga manyti, kad galingi gali būti tik stacionarūs įrenginiai.

Ir viena, ir kita pasirinkimo galimybė iš tiesų gali būti labai palanki, tad kuris šių pasirinkimų pasiteisins labiau, tai priklausys tik nuo jūsų pačių poreikių. Įsitikinsite patys, kad kiekvienu atveju yra galima atrasti palankiausius pasirinkimus, ir tuomet, jei apsispręsti bus sunku, pasirinkti kompiuterį jums galės padėti pardavėjai.

Facebook Comments