Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Parduodami butai Klaipėdoje – kodėl tokie pigūs?

parduodami butai klaipedojeButų nuomos bei įsigijimo kainos Lietuvoje skirtingos – jos skiriasi tiek dėl vietos, tiek ir dėl nekilnojamo turto būklės. Daugelis ekspertų gali patvirtinti, kad pigiausiai nekilnojamą turtą galima įsigyti uostamiestyje. Klaipėdoje butų kainos mažesnės ir tai liečia tiek įsigijimą, tiek ir nuomą. Deja, mažos kainos retai pasitaiko kada kalba eina apie trumpalaikę nuomą – čia verslininkai siekia išpešti kuo daugiau naudos. Jeigu galvojate keltis į Klaipėdą, tai būstą čia įsigyti jums būtų daug pigiau. Parduodami butai Klaipėdoje įkainojami atsižvelgiant tiek į plotą, tiek į būklę, tiek į šildymą, tiek ir kitus faktorius.

Jeigu esate jauna šeima, kuri turi vieną ar dvi atžalas, tai nekilnojamo turto brokeriai iš anksto akcentuoja, jog geriausia būtų rinktis kiek erdvesnį būstą, nes mat jų kainos nelabai daug kuo skiriasi nuo mažesnio ploto butų. Taip yra todėl, kad erdvūs butai reikalauja ir nemažai išlaidų, kurios pasitaiko per šildymo sezoną. Pavyzdžiui, jeigu butas labai erdvus, tai tikėtina, kad už šildymą teks atseikėti nemažą sumą, o tai yra vienas iš trūkumų, kuriuo galite pasinaudoti derėdamiesi dėl kainos. Perkant butą uostamiestyje, būtinai atsižvelkite į tai koks šildymas ten yra. Butai Klaipėdoje su autonominiu šildymu yra daug geresnis pasirinkimas, nes tada šildymo kainos priklauso nuo suvartoto šilumos kiekio, kurį galite reguliuoti patys pagal savo norus.

Kitas svarbus akcentas yra buto būklė. Jeigu jūs pirksite tokį butą, kuris parduodamas su naujais ir kokybiškais baldais, tai be abejo, jog teks sumokėti nemažą sumą. Visada turite pasidomėti ir tų baldų kainomis. Kartais butų interjeras yra kuriamas profesionalų, o šie parenka itin brangius baldus. Tad, kai kurių butų vertę gali pakelti ir esantys baldai – tarkitės ar galima būstą įsigyti be jų. Tas pats yra ir su remontu – jeigu viskas kuriama pagal aukščiausius standartus, kartu su dizaineriais, tai buto kaina bus didelė – ieškokite tokio buto, kur remontas būtų daug paprastesnis, nes esant poreikiui patys galėsite kažkiek pakoreguoti dizainą.

Facebook Comments