Įsirengiant naują butą svarbu nepamiršti interneto kabelių

Nauji namai – nauji ir iššūkiai, juk reikia tiek daug nuveikti: įsigyti naują buitinę techniką, baldus, sukurti jaukų interjerą, kuriame norėtųsi leisti laiką ir sukelti šiokį tokį pavydą į svečius užsukusiems draugams. Visgi, kai per daug susikoncentruojame į tai, kokios spalvos turi būtis sienos, kur kabinti šeimos fotografijas ar kur pastatyti gėles, pamirštame išties svarbius dalykus, kurie mums turėtų suteikti patogumo. Pamiršti interneto kabeliai, anot Degudegu.lt konsultantų – viena iš problemų, su kuria susiduria dalis naujakurių.

Žinoma, gali kilti klausimas, o kas čia tokio? Juk interneto kabelius galima išvedžioti ir vėliau.  Taip, galima, tačiau reikia pripažinti, kad palei sienas nusidriekę laidai neatrodo labai estetiškai, krenta į akis ir gadina bendrą interjero vaizdą.  Taigi, prieš pradedant visus apdailos darbus, reiktų gerai pagalvoti, kur stovės interneto modemas. Jei turite stacionarų kompiuterį, svarbu tinkamai parinkti jam vietą ir iki jos atvesti interneto kebelius.  Be to, kokie namai be televizijos, tiesa? Šiuo metu išpopuliarėjo išmanioji televizija, kuriai taip pat reikia interneto kabelio, todėl iš anksto būtina parinkti vietą televizoriui ar televizoriams.

Atminkite, kai interneto kabeliai jau išvedžioti ir paslėpti po apdaila, televizorių, modemą ir kitą įrangą turėsite statyti ten, kur suplanavote, priešingu atveju, teks lupti laidus iš po sienų ir vėl viską pradėti iš naujo. Taigi, įsitikinkite, kad televizoriaus staliukas netrukdys praėjimui, jei televizorių kabinsite ant sienos, pagalvokite ar bus patogu į jį žiūrėti, ar kompiuterio stalas stovi patogioje vietoje, ar prie jo sėdint pakanka šviesos ir pan.  Nors iš pirmo žvilgsnio tai atrodo tik smulkmenos, tačiau jos būstui suteikia daugiau ergonomikos.

O ką daryti, jei „šaukštai jau po pietų“? Taip, įvykus galite bandyti slėpti interneto ir televizijos laidus po grindjuostėmis, jei yra tokia techninė galimybė, o jei ne, tai dilema, kur statyti naują fotelį kaip ir išsisprendžia. Tiesa, reiktų atminti, kad maskuoti išsiraizgiusių laidų gėlių vazonais, baldais ir kitais daiktais nėra patartina, nes tai nesaugu, todėl, prieš įsirenginėjant naują butą, nepamirškite ir apie interneto kabelius.

Verta pastebėti, jog dažnai žmonės nežino, kad interneto kabeliai išvedžioti namuose tinka bet kuriam interneto tiekėjui. Kiekvienas jų nenaudoja kažko skirtingo. Tačiau jei kyla klausimų, galite kreiptis į Degudegu.lt, kurie ras interneto tiekėjus veikiančius jūsų gyvenamojoje vietoje, pasiūlys kokie geriausi interneto planai ir atsakys į kitus keblius klausimus.

Facebook Comments