Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kodėl verta statyti sieneles biuruose?

Kaip žinia, šiuolaikiniai biurai savo išplanavimu visiškai neprimena tų senųjų biurų, su atskirais kabinetais ir siaurais koridoriais. Šiandien vyrauja modernios vakarietiškos tendencijos, kuriose darbo zonos projektuojamos vienoje didelėje erdvėje. Taip yra skatinamas aktyvus bendravimas ir bendradarbiavimas. Siekiama, kad darbuotojai kuo daugiau bendrautų, aktyviai dalintųsi ir keistųsi darbine informacija.

Žinoma, tokie sprendimai tikriausiai patinka ne visiems, ypatingai tiems, kurie yra uždaresni, mėgsta turėti šiek tiek daugiau privatumo. Arba tiems, kurie prieš tai dirbo visai kitokioje aplinkoje. Tačiau drauge su šiuolaikiniu biuro aplinkos formavimu ateina ir kiti, ne mažiau svarbūs interjero sprendimai. Itin daug dėmesio skiriama kokybiškam apšvietimui, vėdinimui, langų apsauga nuo saulės, moderniems baldams.

Be to, siekiama sukurti atskiras darbo ir poilsio zonas. Šios zonos kartais būna formuojamos atskiroje patalpoje, kartais vienoje erdvėje, šalia darbo vietų. Pastaruoju atveju, tampa aktualus ne tik privatumo klausimas, tačiau ir triukšmo mažinimo sprendimų paieška. Šis klausimas kyla ir dėl kitų priežasčių, tarkime biure stovinčio kopijavimo aparato, kuris dažnai būna bendras visiems. Norint išspręsti šiuos nepatogumus, kartais tenka ieškoti sprendimų, kurie dalinai padalija erdves į tam tikras zonas.

Tam senesniuose biuruose būdavo pasitelkiami dideli masyvūs baldai, spintos, kurių šiuolaikiniuose biuruose atsisakoma dėl nepraktiškumo. Daugelis verslo procesų persikelia į skaitmeninę erdvę, todėl tokie baldai tiesiog nebeturi paskirties. Tačiau šiuolaikiniai biurai turi ir šiuolaikinius sprendimus – tai įvairios sienelės, pertvaros, kurios nesudėtingai integruojamos į bet kokią erdvę.

Šios funkcionalios sienelės gali būti skirtos stalams ar kitiems baldams, techninei įrangai atskirti, o taip pat pasitarnauti net kaip kabinetas. Jos suteikia ne tik privatumo, tačiau puikiai sugeria ir sulaiko garsą, galimos pačios įvairiausios konfigūracijos, apie kurias čia rasite plačiau.

Facebook Comments