Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Remmers HK Lasur – lyderis tarp medienos dažų

Remmers HK Lasur

Ieškot kokybės? Rinkitės Remmers HK Lasur

Remmers HK LasurKetinate dažyti savo sodo namą, pavėsinę ar tiesiog pastoges ir nežinote kokius dažus pasirinkti? Šiandien pabandysime Jums padėti! Vienas geriausių pasirinkimų aukščiau išvardintiems sprendimams – Remmers HK Lasur dažai. Kodėl verta rinktis būtent šiuos medienos dažus? Nusprendę įsigyti būtent šį Vokietijoje pagamintą produktą Jūs ne tik įsigysite ilgaamžiškumu pasižyminčius dažus, tačiau ir sutaupysite nemažai pinigų. Taip, tai nėra itin pigūs dažai, tačiau Jums nereikės papildomai pirkti apsaugos jiems. Medienos dažai Remmers HK Lasur – tai „3 in 1“ sistema.

HK Lasur medienos dažų privalumai

Vienas didžiausių HK Lasur medienos dažų privalumų – tai, jog šiam produktui yra būdingos visos impregnantų bei medienos gruntų savybės. Šie dažai pasižymi tuo, jog itin giliai įsigeria į medieną ir tinkamai sutvirtina jos pluoštą bei fiksuoja poras. Tokios dažų savybės apsaugo medieną nuo džiūvimo. Verta paminėti ir tai, jog Remmers HK Lasur pasižymi ir medienos apsauga nuo saulės ar drėgmės. Dažuose egzistuoja padidintas kietųjų dalelių kiekis, ko pasekoje, šiais dažais padengta mediena išvengė didelės gresmės dėl ultravioletinių spindulių.

Remmers HK Lasur dažai taip pat pasižymi tuo, jog nėra linkę trūkinėti ar atsilupti. Įdomu ir tai, jog pilnai išdžiūvę šie dažai užkerta kelią pelėsiui bei dumbliams. Kadangi didžiausius šių medienos dažų privalumus jau žinome – pažvelkime į HK Lasur dažų panaudojimo sritis, kurios taip pat yra pakankamai plačios.

Remmers HK Lasur medienos dažų panaudojimas

Vokiški dažai Remmers HK Lasur pasižymi itin plačiomis panaudojimo sritimis – jie puikiai tinkami medienos esančios lauke ar lauko sąlygomis dažymui. Šie dažai taip pat tinkami ir medienai neturinčiai kontaktu su žeme, pagal EN 335-1,2 bei 3 pavojingumo skirsnius. Kaip bebūtų gaila, tačiau Remmers HK Lasur dažai netinkami Jūsų namų grindims dažyti, tačiau jeigu vis dėlto nuspręsite pasirinkti šį produktą – išties puikų rezultatą galėsite pamatyti nudažę savo kiemo tvoras, namų langines ar kitas panašias medines konstrukcijas. Verta paminėti ir tai, jog dažai tinkami naudoti ir masyvių dalių, pavyzdžiui durų ar langų, gruntavimui. O naudojant šiuos dažus su tam tikrais priedais – atsiranda galimybė padengti įvairiausius horizontalius paviršius – Jūsų namų terasą, laiptus ar tiltus.

Taigi, medienos dažai Remmers HK Lasur išsiskiria itin plačiomis panaudojimo sritimis, o panaudojus atitinkamus priedus – jie tiesiog nepakeičiami. Be viso to, vertėtų žinoti ir tai, kad šie dažai atitinka pačius aukščiausius kokybės reikalavimus. Taip pat, pravartu žinoti, jog HK Lasur dažai pasižymi ir gana plačia spalvų palete. Vokiečių kurta HK Lasur spalvų paletė yra itin plati, o taip pat joje ir specialių pilkų atspalvių, kurie gali būti pagaminti specialiai pagal Jūsų užsakymą.

Facebook Comments