10 priežasčių, kodėl verta rinktis įtempiamas lubas

įtempiamos lubos

Atsiradusios įtempiamos lubos labai greitai sulaukė daug dėmesio. Šiuo metu jos dažnai yra vadinamos viena geriausių opcijų. Dažniausiai lygiagretinamos su gipso lubomis, kurios labai ilgai karaliavo, tačiau šiuo metu vis dažniau atsiranda antrame plane. Kodėl? Tai ir bandysime aptarti straipsnyje.

Apskritai įtempiamos lubos turėtų būti paliekamos patiems geriausiems savo sferos profesionalams, kurie ne tik žino ką daro, tačiau ir garantuoja greitį bei kokybę. Dėl to būtina tartis su legaliai paslaugas teikiančiais specialistais, kurie suteikia atliktiems darbams garantijas.

  1. Plačios dizaino galimybės.

Kad ir kokios yra Jūsų namų lubos, esame tikri, kad ši plėvelė leis jas išnaudoti maksimaliai. Taigi, įtempiamos lubos tinka ir moderniuose namuose, kurie yra šių metų statybos, ir labai senuose dvaruose, kuriuos norisi prikelti naujam gyvenimui. Ar lubos yra lygios formos, ar su arka, ar bet kokios kitos – specialistai įgyvendins Jūsų norus ir prisitaikys prie galimybių.

  1. Greitas montavimas.

Svarbus šio tipo lubų privalumas yra tai, kad jos gana greitai montuojamos. Žinoma, tam reikia patyrusių meistrų. Tačiau dažnas klientas tikisi, kad jo noras pagaliau gyventi svajonių namuose bus greitai įgyvendinamas. Ir kai lubos montuojamos greitai, žinoma, tai pasiekti nebus sunku.

  1. Patvarumas.

Šio tipo lubos taip pat yra patvarios. Gana gajus mitas, kad jos lengvai plyšta, tad atsargiai gyventi turi tie, kurie augina vaikus. Visgi, tai nėra tiesa. Aukštos kokybės lubos tarnauja daug metų ir jas suplėšyti tikrai nebus taip lengva kaip galima pagalvoti.

  1. Neribojamos komunikacijos galimybės.

Šio tipo lubos visiškai netrukdo išvedžioti laidų, kurie reikalingi geresnei gyvenimo kokybei. Nuo interneto iki kitų. Kaip tik – lubos paslepia laidus, o tai leidžia namuose mėgautis minimalistiniu, švariu estetiniu vaizdu.

  1. Šviestuvų montavimo galimybės.

Į šio tipo lubas galima montuoti bet kokius šviestuvus. Ir svarbiausia, kad montavimo darbai yra ne tik greiti, tačiau ir gana paprasti.

  1. Izoliacija.

Kai norisi didesnės izoliacijos nuo kitų butų garsų – įtempiamos lubos tampa puikia pagalba.

  1. Ekologija.

Jeigu esate gamtos mylėtojas – tokiu atveju visada turite rinktis medžiagas, kurios yra tvarios. PVC medžiaga yra būtent tokia.

  1. Nedegios.

Taip pat tai yra puiki medžiaga gaisro atveju. Paprasčiausiai PVC danga nėra degi, tad leidžia ir gaisrui plisti.

  1. Antibakterinė apsauga.

Šio tipo lubos puikiai tinka ir net ir vonios kambaryje, kadangi jos neleidžia įvairaus tipo bakterijoms veistis jose.

  1. Lengva priežiūra.

Valyti galima su drėgna šluoste. Lubos išliks metų eigoje tokios pačios gražios.

Rinktis inovatyvius sprendimus verta visada, kadangi jie dažniausiai pasižymi platesnėmis galimybėmis. O kai norisi gyventi patogiai, stilingai ir svarbiausia per daug investuoti – novatoriškos opcijos vidaus apdailos sferoje dažniausiai pasiteisina labiausiai.

Facebook Comments