Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Modernios ir ilgaamžės drabužių kabyklos

Mobilios bei modernaus dizaino „Stender“ pakabos nėra tik gražus atributas. Tai ir be galo tvirtas, ilgaamžis ir kokybiškai pagamintas įrankis, kuris gali padėti ženkliai padidinti įstaigos svečių, lankytojų, darbuotojų bei visų kitų asmenų komfortą.

Kur tiksliai yra naudojamos „Stender“ pakabos?

  • Renginiuose – parodos, mugės ir konferencijos. Tai yra vietos, kur atvyksta daug žmonių, o rūbinė dažniausiai būna riboto dydžio patalpa, todėl reikia efektyvių ir vietą taupančių sprendimų. Tam „Stender“ pakabos puikiai tinka.
  • Viešbučiuose – nesvarbu ar vyksta konferencija, ar tiesiog atidarėte spintą prabangiame liukso klasės kambaryje – ten tikriausiai įrengta „Stender“ kabykla.
  • Restoranuose – patogios drabužių pakabos čia yra labai svarbios, kadangi klientai bei svečiai atėję iš lauko nori kuo greičiau patogiai pasikabinti paltus ir striukes.
  • Biuruose – darbuotojams, įmonių svečiams ir klientams tai patogus ir komfortiškas būdas palikti savo šiltus drabužius

Šios pakabos taip pat pasižymi be galo dideliu mobilumu. Surinkti ar išrinkti kabyklą netruks ilgiau nei keleto minučių. Būtent dėl šios priežasties „Artimart“ siūlomas itališko dizaino bei europietiškos kokybės drabužių pakabas mėgsta keliaujančių renginių organizatoriai. Kabyklos yra universalios, jas lengva pritaikyti pagal poreikius, nesunku perstumti iš vienos vietos į kitą.

Kadangi dizainas ir pats funkcionalumas yra universalūs, tokią pakabą gali įsigyti bet kokia įmonė ar organizacija. Dizainas yra klasikinis, tačiau tuo pat metu pasižymintis tam tikrais moderniais elementais. Užmeskite akį į ir išsirinkite geriausią drabužių kabyklą jums.

P.S. – kabyklos padengtos apsauginiu chromo sluoksniu, žinote ką tai reiškia? Ogi tai, jog jos tarnaus ilgus metus, nesimatys dėvėjimo žymių, bus geriau apsaugotos nuo korozijos bei nuolat blizgės kaip naujos.

Facebook Comments