Keletas patarimų kaip persikraustyti be streso

kraustymo paslaugos

Visada būna tas pirmas kartas, kuomet reikia persikraustyti jau būnant suaugusiems. Ir tada kyla įvairių klausimų, norisi gauti patarimų, ieškoti sprendimų kaip tai padaryti paprasčiau ir patogiau. Dažnai kylantis klausimas yra ar kraustymo paslaugos yra reikalingos ar viską galima pasidaryti patiems. Teisingo atsakymo nėra, o teisingas sprendimas mūsų nuomone yra pasiruošti patiems, tačiau daiktų pervežimą, išnešimą ir sunešimą patikėti specialistams. 

Tad pakalbėkime apie tai, ką galima pasidaryti patiems, kaip pasiruošti persikraustymui ir kaip padaryti tai be streso.

Kaip pasiruošti persikraustymui

Ta diena, kuomet jau žinote, jog reikės persikraustyti, yra pirmoji pasiruošimo kraustymuisi diena. Ir tai nėra ta diena, kai pas notarą pasirašėte buto pardavimo ir naujo įsigijimo dokumentus. Tai ta diena, kai pasitarę su šeima arba su savimi įdėjote buto pardavimo skelbimą arba apsilankėte pirmoje naujų namų apžiūroje. 

Tad žinant, jog kraustysitės, ką padaryti pirmiausia? Atsakymas paprastas – atsikratyti nereikalingais daiktais. Kiekvienas namuose turime „įvairenybių“ stalčius, sandėliukus, sandėliukais paverstus balkonus, rūsius ar palėpes. Laikas juos praeiti. Juk nenorite palikti šiukšlių naujiems savininkams, o vežtis tikrai į naujus namus reikės ne viską. 

Todėl praeikite visas tas vietas, kur kaupiasi daiktai, kurių „gal kada prireiks“ ir susitvarkykite. Šiukšles išmeskite, gerus, bet jau jums nebereikalingus daiktus dovanokite. Šiuo metu gausu variantų ką daryti su nereikalingais daiktais: stambiagabaričių atliekų aikštelės, socialinio tinklo Facebook grupės, kuriose vyksta daiktų dovanojimas bei mainai, specialūs Daiktų namai, kuriuose paliekami geri, naudojimui dar tinkami, tačiau nebereikalingi daiktai. 

Išsprendus nereikalingų daiktų problemą, pajusite, jog namai tapo erdvesni, akivaizdžiai lieka mažiau pakuoti ir vežtis kraustymosi metu.

perkraustymas

Kaip pakuotis daiktus kraustymui?

Visada pradėkite nuo to, ko neprireiks artimiausiu metu – atsarginiai dalykai, sezoniniai rūbai, šventinis pietų servizas, patalynė svečiams ir pan. Raskite namuose kampelį į kurį gražiai dėsite visas dėžes ir maišus su supakuotais daiktais. 

Pakavimui reikia turėti dėžių, maišų, pakavimo plėvelės ir lipnios juostos. Maišai pakavimui tinka tiek dideli pirkinių maišai, ypač standūs, dideli, daugkartiniai. Tačiau tinka ir didelio tūrio(80-120l) tvirti šiukšlių maišai. Svarbiausia rinktis tokius, kurie neturėtų specifinio plastiko kvapo. 

Į maišus patogu krauti namų tekstilę, patalynę, ir panašius minkštus, beformius daiktus. Tuo tarpu į dėžes –kampuotus, smulkius, aštrius daiktus, daiktus, kuriuos reikia saugiai ir tvirtai supakuoti, pavyzdžiui, lėkštes. Pakuojant į dėžes, visada vertinkite dėžės svorį, kad nebūtų per sunki, neiškristų dugnas, nebūtų per sunku nešti.

kraustymo paslaugos vilniuje

Ar yra reikalinga pakavimo plevelė? 

Pakavimo plėvelė visada praverčia pakuojant keistos formos daiktus, kurie netelpa nei į maišus, nei į dėžes. Taip pat plėvele labai naudinga apvynioti pervežamus baldus. Kraustymo metu pernešami baldai gali užkliūti už sienų, kitų daiktų ir gali lengvai susigadinti. Todėl, baldų kampus geriausia uždėti kartono gabalėliu ir apvynioti visą baldą vyniojimo plėvele. 

Tinkamai susipakavus visus daiktus ir pasiruošus persikraustymui, beliks tik sulaukti kraustymo paslaugos teikėjo, sunešti visus daiktus į transportą, pervežti, iškrauti naujuose namuose ir išsipakuoti. 

Beje, jei kyla klausimas ar kreiptis į kraustymo paslaugos teikėją dėl daiktų pervežimo ar viską daryti patiems, trumpas atsakymas būtų, jog galutiniam etapui geriausia kviesti specialistus. Jie žino būdus kaip lengvai pernešti net sunkiausius baldus, žino, kaip sukrauti baldus ir supakuotus daiktus į automobilį, jog šie vežant nejudėtų ir nesusigadintų. Kraustymo komandos žinios sukauptos iš ne vienerių kraustymosi metų, tad tikrai verta pasikliauti specialistais. 

Facebook Comments

Add a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *