Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Vidaus kambarių spalvos: kokie dažai tinkamiausi svetainei

Dazai kambariams

Jei jūsų būtų paklausa, kurioje būsto erdvėje praleidžiate daugiausiai laiko su savo šeima, draugais, giminaičiais ar tiesiog vienumoje, ką atsakytumėte? Statistika rodo, kad tokiais atvejais žmonės dažniausiai įvardija svetainės erdvę. Ir tai yra tiesa – būtent svetainėje paprastai verda gyvenimas ir galima stebėti daugiausiai veiksmo.

Svetainėje mes ilsimės, bendraujame su svečiais, žaidžiame stalo žaidimus ar žiūrime kino filmus, skaitome knygas ir užsiimame daugybe kitų veiklų. Todėl dažnai svetainėje apjungiami patys svarbiausi būsto elementai, kurie suteikia namams daugiau jaukumo, patogumo ir šilumos.

Kadangi svetainė tampa tokia svarbia bene kiekvieno būsto vidaus erdve, negalima pamiršti ir joje vyraujančių spalvų, kurios įtakoja bendrą svetainėje vyraujančią atmosferą. Be to, atsižvelgiant į tai, kokie dažai vidaus kambariams yra pasirenkami, sukuriama ir atitinkama būste vyraujanti nuotaika. Vienų pasirinktų spalvų pagalba svetainė gali tapti labai raminanti ir atpalaiduojanti, o kitų – labai ryški, suteikianti daug energijos ir pakylėjanti nuotaiką. Taigi, kokios spalvos galėtų būti tinkamiausios svetainės interjerui?

Mėlyna dažų spalva

Mėlyna yra viena tų spalvų, kurią vartotojai paprastai pasirenka bene dažniausiai – ir ne tik svetainei, tačiau ir kitoms būsto vidaus erdvėms. Mėlyni dažai puikiai tinka, jei norima sukurti raminantį poveikį, kuris pasižymėtų ir stabilumu. Kadangi mėlynos atspalvių yra daugybė ir šią spalvą galima lengvai suderinti su įvairiomis neutraliomis spalvomis, šią spalvą labai nesudėtinga pasitelkti savo svetainės interjerui.

Žalia sienų spalva

Žalia spalva atgaivina ir suteikia daugiau harmonijos. Tai yra pats geriausias natūralumo simbolis, todėl svetainės erdvei jis tinka kuo puikiausiai. Tuo tarpu, jei jūs nesate iš tų žmonių, kurie atrastų laiko naminiams augalams auginti ir juos prižiūrėti, jūsų būste neabejotinai trūksta natūralumo ir žalumos, todėl žalios sienų spalvos pasirinkimas gali tapti labai veiksmingu šio klausimo sprendimu.

Rusvi arba rusvai gelsvi sienų dažai

Jei pažvelgtumėte į šiuolaikinius įvairių būstų interjerus, netruktumėte pastebėti, kad nemenkos dalies svetainių interjere dominuoja rusva arba rusvai gelsva spalva. Toks pasirinkimas labai gerai tiktų mėgstantiems minimalizmą. Be to, rusvai gelsva tobulai dera su įvairiais baltos spalvos dažų atspalviais.

Domina kokybiški dažai kambariams? Norite sužinoti daugiau informacijos apie vidaus kambarių spalvas? Tuomet siūlome apsilankyti Sadolin.lt tinklalapyje.

Facebook Comments