Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Namų signalizacija- saugumo garantas

Namų signalizacija– tai keletas saugumo sistemų viename. Būstams skirta signalizacija gali būti instaliuojama pačiame name, aplink namo teritoriją, garažuose, rūsiuose ir kitose patalpose. Įprastai būstams siūlomos signalizacijos jungiamos prie apsaugos tarnybos, tačiau yra ir vietinės, ir GSM signalizacijos pasirinkimai. UAB „AlterNetas“ padės išsirinkti jums pačius tinkamiausius ir optimaliausius namų signalizacijos sprendimus.

Beveik visos apsaugos sistemos skirtos namams yra valdomos per centrinę konsolę. Konsolės gaminamos taip, kad ja būtų lengva naudotis net ir pirmą kartą tokią įrangą matančiam žmogui.

Signalizacija namuose yra naudinga tuo, kad padeda apsisaugoti nuo nepageidaujamų įsilaužėlių apsilankymų ar vandalų bei kitokio turto suniokojimo. Įvykus įsilaužimui arba signalizacijai suveikus garsiniu signalu būna informuojami aplink esantys žmonės, įspėjama saugos tarnyba, išsiunčiamas perspėjamasis SMS savininkui arba pastarasis gauna skambutį. Galima tokius perspėjimus kombinuoti arba pasirinkti pavienius, jūsų manymu reikalingiausius, arba specialistų rekomendacijomis paremtus sprendimus.

Apsaugos sistemos, o ypač signalizacijos nėra sudarytos iš vienos dalies. Tai jutiklių, magnetų bei stebėjimo sistemų visuma, kurios veikimas turi būti nepriekaištingas, kad sistema neturėtų aiškių spragų ir silpnų taškų. Būtent dėl šios priežasties UAB „AlterNetas“ stengiasi visus darbus atlikti patys, kadangi turime ir įrangos žinovus, ir elektros darbų specialistus –

Jeigu reikia, nesunkiai atliksime ir projektavimo darbus, numatysime patogų signalizacijos naudojimą bei efektyvų veikimą. Kadangi aptarnaujame klientus beveik visoje Lietuvoje, nesunkiai patarsime bei padėsime nešališkai išsirinkti geriausius sprendimus. Diegiame gausybę namų saugumui reikalingų sprendimų, nuo išmaniųjų namų sistemų iki telefonspynių. Norime užtikrinti jūsų saugų miegą naktį bei apsaugoti namų šeimininkus nuo nereikalingo streso.

Facebook Comments