Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kodėl verta kreiptis į dizainerį, įsirenginėjant būstą?

Kas bent kartą naudojosi kokybiškomis dizainerio paslaugomis, galėtų patikinti, kad tai vienas iš geriausių sprendimų, kalbant apie būsto įrengimą. Manoma, kad dizainerio paslaugos nėra pigios, tačiau iš tiesų dizaineriai dirba atsižvelgdami į biudžetą. Todėl šis klausimas priklauso tik nuo jūsų finansinių galimybių. O kaina visada pateisina lūkesčius, jeigu jūsų ir dizainerio požiūris sutampa. Ir tai dar vienas nelengvas iššūkis – tokį dizainerį surasti.

Labai svarbu pasirinkti tokį interjero specialistą, kuris gebėtų išgirsti jūsų lūkesčius ir įsiklausyti į jūsų norus. Todėl, prieš pradedant dirbtidrauge, peržiūrėkite dizainerio darbus, stebėkite, ar jo darbai nesikartoja. Nes pasitaiko, jog dizaineris ima kartoti, vieną kartą sėkmingai įgyvendintą projektą, kituose interjeruose. Ir čia svarbus abipusis bendradarbiavimas ir gebėjimas be baimės atvirai išsakyti savo nuomonę. Svarbiausia, neslėpkite ir atvirai kalbėkite apie biudžetą. Patikėkite, geras dizaineris sugeba iš bet kokio biudžeto išspausti patį geriausią rezultatą.

Kaip vieną iš pagrindinių dizainerio paslaugų privalumų, daugelis įvardija laiko taupymą. Nors yra dar daug kitų svarbių privalumų. Žinoma, nereikia tikėtis, kad jums nereikės absoliučiai nieko daryti. Dizaineris yra tik jūsų gidas jūsų namų interjero labirintuose, vedančiuose link išsvajoto rezultato. Jokiu būdu nepalikite visko spręsti jam, aktyviai dalyvaukite sprendimų priėmime. Tačiau tuo atveju, jeigu fiziškai gyvenate kitoje šalyje, bet visiškai tuo žmogumi pasitikite, jis gali būti tikras jūsų išsigelbėjimas.

Priklausomai nuo jūsų poreikių, dizaineris pasirūpins jūsų būstu nuo pat apdailos iki paskutinės interjero detalės. O jeigu reikia, pasirūpins tik interjeru. Suprojektuos apšvietimą, parinks šviestuvus, funkcionaliai ir patogiai išdėstys baldus erdvėse,apskaičiuos tinkamus atstumus, kitaip tariant – užtikrins darną ir harmoniją. O visų svarbiausia – neabejotinai sutaupysite ne tik laiko, bet ir pinigų.

Facebook Comments