Kaip pasirinkti logistikos partnerius krovinių gabenimui jūra?

Lietuvos verslininkai verslo partnerių ieško ne tik Vakarų ir Rytų Europoje, bet ir vis dažniau ieško savo produkcijos realizavimo Skandinavijos šalyse. Nenuostabu – Skandinavija yra turtingos, stabilios ekonomikos su didelėmis gamybos sąnaudomis, o tai reiškia nuolat augančią prekių importo paklausą iš Europos, įskaitant geografiškai artimą Lietuvą.

Suomijos įmonės yra patikimi verslo partneriai, laiku sumoka skolas, laikosi visų įsipareigojimų, o lietuviška produkcija vertinama kaip konkurencinga ir siejama su aukšta kokybe.

Tačiau prieš Lietuvos verslininkams pradedant sėkmingą verslo bendradarbiavimą su Skandinavijos įmonėmis, jie turi įveikti keletą kliūčių. Reikia prisiminti, kad Skandinavija yra regionas, susijęs su daugeliu specifinių geografinių, socialinių, formalių sąlygų. O kai bendradarbiavimas susijęs su prekyba, dar vienas sunkumas gali būti tinkamo logistikos operatoriaus pasirinkimas, kuris užtikrins efektyvų prekių pristatymą iš ar į Skandinaviją. Tai gali pasirodyti silpniausia viso verslo bendradarbiavimo grandis.

Kiekvienam verslininkui, nepriklausomai nuo verslo, kurį jie vysto, gabenamų prekių pristatymo laikas yra labai svarbus. Logistikos partneriai reiškia ne tik laiko sutrumpinimą nuo prekių pagaminimo iki sąskaitos faktūros išrašymo, bet ir efektyvesnį pardavimo proceso planavimą bei efektyvesnį gamybos linijų valdymą. Todėl patikėjus krovinių gabenimą logistikos operatoriui, verta atkreipti dėmesį į jo siūlomą pristatymo laiką. Pasirinkus prekių plukdymą į Suomiją keltu, prekės uostą pasieks per 3 valandas, tereikia į keltą registruotis iš anksto.

Krovinių gabenimo jūra privalumai:

  • Krovinių gabenimo jūra kaina yra daug kartų mažesnė nei oro linijų;
  • Kroviniai gali būti plukdomi į tolimiausius pasaulio kampelius.
  • Puikus būdas gabenti didelius ir sunkius krovinius;
  • Saugus siuntimas – krovinį kontroliuoja visa komanda specialistų, kurie

kontroliuoja transportavimo sąlygas ir saugumą.

Krovinių gabenimas jūra laikomas patikimiausiu, nebrangiu ir universaliu prekių pristatymo būdu. Šis metodas leidžia mums pristatyti visų tipų, dydžių ir fizinių savybių gaminius.

Facebook Comments