Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Automobilio VIN istorija

vin istorija

Automobilio istorija

vin istorijaDauguma mūsų vairuojame bei perkame panaudotas mašinas su neaiškia automobilio istorija. Neretai šios transporto priemonės – ne pirmos jaunystės. Tokie automobiliai kur kas dažniau genda ir autoservisų darbuotojai iš to kas dieną uždirba didžiulius pinigus. Vos pavažinėjus paaiškėja kad problema buvo visai kitoje automobilio dalyje, todėl tenka grįžti įdėti dar daugiau pinigų. Jei šis scenarijus pažįstamas ir jums, šių problemų išvengsite išsiaiškinsite kokia yra jūsų mašinos VIN istorija. Juk žinodami silpnąsias vietas iš karto numatysite kokie gedimai labiausiai tikėtini.

VIN istorija internete

Dažniausiai VIN istorija siūloma įmonių, turinčių savo interneto svetaines su VIN dekoderiais. Viena jų – www.autodna.lt. Šiose svetainėse VIN istorija patikrinama tiesiogiai ir ataskaitą gausite tiesiai į savo kompiuterį. Tokios paslaugos išsamesnės ir kainuos jums keletą eurų.  Tačiau yra ir nemokamų būdų. Jei ruošiatės pirkti automobilį, turite teisę pasakyti pardavėjui, kad jus domina automobilio VIN istorija ir paprašyti šios ataskaitos. Jei pardavėjas vengs jums tai atskleisti, greičiausiai ieškomas patiklesnis pirkėjas ir tam tikras smulkmenas bus bandoma nuslėpti. Taip pat nemokamą patikrą galite rasti internete. Tiesiog įveskite į google paieškos sistemą tokius raktažodžius kaip „nemokama VIN istorija“, „automobilio istorija nemokamai“ ir paieškoję rasite tokių svetainių.

VIN istorija jums suteiks viską ko reikia

Visų pirma VIN istorija suteiks jums žinių apie visus automobilio remonto darbus, registruotus autoservisuose tiek Lietuvoje, tiek užsienio šalyse. Kita svarbi informacija, kurią išsiaiškinsite – automobilio ridos autentiškumas. Jei ji buvo pakoreguota, norint automobilį parduoti brangiau, pardavėjas jums to tikrai neatskleis, tačiau tai padarys VIN istorija. Taipogi sužinosite, jei automobilis buvo pagamintas su vairu priešingoje pusėje ir atlikti vairo perkėlimo darbai. Ir visą šią informaciją galėsite panaudoti savo naudai. Galbūt VIN istorija atbaidys jus nuo nenaudingo sandėrio, o gal padės jums sutaupyti net 20% pradinės pardavėjų siūlomos kainos! Taip pat, jei parduodate automobilį visa tai padės jums pasiruošti pardavimui, kad nesulauktumėte netikėtų klausimų iš kliento jau atlikusio automobilio istorijos patikrą.

Automobilių verslas suteikia kone plačiausias galimybes sukčiams. Dažnai nepataisomai sugadinus automobilį, jam gražinama prekinė išvaizda, padedanti automobilį parduoti. Dabar, kai jau žinote kur rasti šią informaciją daugiau niekada neprarasite pinigų pirkdami dėvėtą transporto priemonę! Automobilio istorija suteiks jums tikras žinias, galbūt sutaupysiančias jums šimtus eurų!

Facebook Comments