Naudotos auto dalys: rinkitės patikimus prekybininkus

automobilis

Automobilis jau seniai Lietuvoje laikomas ne prabangos ženklu, o būtina kasdienybės dalimi. Tad lengvųjų automobilių pirkimas mūsų šalyje sparčiai didėja. Vis dar didesnį populiarumą turi naudoti automobiliai. Taigi, ir detales vairuotojai dažniausiai perka ne naujas. Ką reikia žinoti, jie nutarėte aplenkti naujų auto dalių saloną ir įsigyti naudotas  auto dalis?

Dažniausiai vairuotojai jau žino, kokios detalės jiems reikia. Šiek tiek aktualesnė  tampa dilema, kur pirkti jas. Naudotos auto dalys sėkmingai pardavinėjamos tiek specializuotose auto salonuose, tiek internetu. Statistika rodo, jog dažniausiai pasirenkama specializuotos automobilių detalių parduotuvės arba meistrai, užsiimantys automobilių ardymu ir jų dalių prekyba. Atsakyti, kuris iš šių pasirinkimų geresnis išties sunku.

Vis gi, gerai pasvarsčius, pirmas variantas šiek tiek patikimesnis. Specializuota parduotuvė paprastai turi ne vieną darbuotoją. Tad, turėsite galimybę išgirsti kelių specialistų patarimus. Be to, tokios prekybos vietos neišvengiamai moka mokesčius, vadinasi, legalus verslas Jums suteiks galimybę ne tik įgyti kokybišką prekę, bet ir turėti galimybę ją grąžinti. Na, jeigu Jums prekės grąžinimas  – itin patrauklus pasirinkimas, tuomet rinkitės internetinę parduotuvę. Bijoti, jog susidursite su netikromis ir nepatikimomis įmonėmis, labai nederėtų. Tereikia atminti, jog patikrinti internetinės prekybos vietos patikimumą visai nesunku. Tą atlikti padės ne tik kitų klientų atsiliepimai, bet ir skelbiama informacija apie įmonę. Jeigu lengvai randate virtualios prekybos vietos rekvizitus ir reikalingus kontaktus, tuomet galite būti tikri, jog turėsite reikalų su sąžiningais prekeiviais.

Nustatyti,  ar pasirinktos naudotos auto dalys Jums tikrai tinkamos, galite ir patys. Labai svarbu, jog detalė ne tik tinkamai funkcionuotų, bet ir tiktų konkrečios markės automobiliui.  Jeigu transporto priemonę įsigijote dar visai neseniai, pasitikslinkite jos pagaminimo datą, modelį ir galią. Net tas pats modelis gali turėti kitokius parametrus. Jeigu vienos markės du automobilius skiria skirtingi pagaminimo metai, labai tikėtina, jog ir jų detalės skirsis. Neretai reikia atkreipti ir į kėbulo tipą. Sakykim, ar tai sedanas, ar universalas. Be kokiu atveju, išsami informacija apie transporto priemonę, visuomet palengvins užduotį, renkantis naudotas auto dalis. Automobiliai, kaip taisyklė, turi tendenciją nuolat  gesti. Todėl išsamios žinios apie jų konkrečius ypatumas padės išvengti klaidų ateities remonto darbuose.

Facebook Comments