Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Pagal ką vyrai renkasi laikrodžius?

vyriski laikdrodziaiVyrai, dėvintys laikrodžius, vertinami geriau nei tie, kurie jų nedėvi. Dailus ir kokybiškas laikrodis – puiki įvaizdžio detalė, pasižyminti funkcionalumu ir žavinti priešingos lyties atstoves. Geras laikrodis visada vertinamas. Kaip ir geras vyras…

Kadangi įvairiose šalyse veiklą vykdo daugybė gamintojų, kyla klausimas, pagal ką vyriški laikrodžiai pasirenkami. Ar dėmesys kreipiamas tik į kainą? O gal visas liaupses susižeria konkretūs prekiniai ženklai? Galbūt vyrų pasaulyje egzistuoja slaptos taisyklės, nurodančios, kokį laikrodį įsigyti, o kokio geriau nepirkti? Jokių pernelyg užšifruotų paslapčių nėra, tačiau nesunkiai atrandami kriterijai, kuriais remiantis vyrams atsiveria kelias į solidesnį įvaizdį bei punktualumą.

Kadangi skaičiai įvairiose situacijose daug ką nulemia, šiuo atveju kaina taip pat parodo savo statusą. Vyriškų laikrodžių rinkoje galima pastebėti įvairių niuansų. Netgi keista, kaip vienas laikrodis gali kainuoti 15 eurų, o kitas – net 15 tūkstančių… Tačiau tokios tos tendencijos, o ir su paklausos bei pasiūlos dėsniais vargiai pasiginčysi.

Taigi, užsukus į parduotuvę akys krypsta į tas prekes, kurias pirkėjas gali sau leisti. Nesvarbu, ar domina išmanusis laikrodis, ar visa širdimi pasisakoma už klasikinius, bet kuriuo atveju kainų rėmai platūs. Reikėtų prasitarti apie vieną gudrybę, kuri pravers, jei daikto ieškosite internete. Sakykime, jūs norite laikrodžiui skirti iki 200 eurų. Tuomet tikriausiai nurodote, kad kainų lubos stūksotų ties šia riba? Tai gali būti klaida. Nustebote? Tuoj viską paaiškinsime.

Kai kur kainų apvalumą pakoregavo atėjusi euro valiuta, kai kur veiksniai kitokie. Ir jeigu vyriškas laikrodis kainuoja 202 eurus ir 73 centus, kas litais būtų 700, tai nusibrėžę paiešką iki 200 eurų tokio gaminio nerasite. Bet du papildomi eurai jūsų neišgąsdintų, jeigu laikrodis visapusiškai patiktų, tiesa?

Kitas aspektas yra nuolaidos. Nežinia, kokiu principu sukurta ta elektroninė parduotuvė, kurioje jūs lankotės. Jeigu prekė anksčiau kainavo 249 eurus, o su nuolaida siūloma už 199 eurus, tikėtina, kad ji vis tiek automatiškai priskiriama prie 200–300 kainų kategorijos. „Elementaru, Vatsonai.“

Garsiojo Šerloko Holmso žodžiai tiktų ir kitame mūsų paragrafe, kadangi kalbėsime apie medžiagas. Vyriškų laikrodžių Chronos.lt pasirinkimas dažniausiai apima aksesuarus su odinėmis ir metalinėmis apyrankėmis. Kokia geriau? Metalinės itin vertinamos ilgaamžiškumo požiūriu. Be to, sidabrinė spalva dera su bet kuo. Metalinių narelių būna įvairiausio dizaino, o odiniai dirželiai skiriasi spalvomis, tekstūra. Tiek renkantis vieną, tiek kitą tipą atrandama privalumų. Tačiau išaiškėja, kad dirželis – vienas veiksnių, skatinančių įsigyti laikrodį arba dairytis kitur. Juoda, ruda, sidabrinė, metalinė, odinė… Galima netgi sutrikti. Bet niekas neskubina išsirinkti, nes tai ne vienkartinių rankšluosčių, kuriuos greitai sunaudosime, ritinėlis. Tai stiliaus bei praktiškumo derinys, įsigyjamas itin nuoširdžiai ir apgalvotai.

Vieni vyrai mėgsta minimalistinį dizainą, kiti nori, kad laikrodis būtų kuo masyvesnis ir spalvingesnis. Tai papuola tarp pasirinkimo kriterijų. Kas laimi? Arba subtilumas, arba pasvertas „kietumas“. Jei laikrodis pasižymi gausybe įvairių matmenų, jis turi būti atitinkamai pagamintas. Tik solidi kokybė dera su tokiais į minimalizmą visiškai nekreipiančiais laikrodžiais. Jei tai tiesiog pigus produktas, įsigytas už keletą eurų, o papildomi rodmenys tik imitaciniai, solidumo toks daiktas nepridės.

Korpuso forma – dar vienas aspektas, į kurį atsižvelgiama norint nusipirkti laikrodį. Didžiąją dalį rinkos užpildo apvalūs korpusai. Antroje vietoje įsitaisę stačiakampiai. Rastumėte ir keletą ovalių, tačiau tai palyginti retenybė.

Ciferblato spalva – tarsi aksesuaro veidas. Bene dažniausiai aptinkami variantai – juoda ir balta. Vyriški laikrodžiai šiuo požiūriu pasirenkami pamąstant, kas atrodo gražiausia, ir apgalvojant pirkinio paskirtį. Pavyzdžiui, baltas ciferblatas labiausiai siejasi su klasika. Tad ieškant laikrodžio visiems atvejams, tarp jų ir iškilmingesnėms progoms, baltas ciferblatas būtų padorus variantas. Tačiau, jei tik yra noras, pardavėjai siūlo ir kitokių, pavyzdžiui, žalių ar mėlynų.

Ar gamintojo vardas ką nors lemia? Dar ir kaip. Visada traukia išgirti prekiniai ženklai. Sprendimo priėmimą skatina ir pasaulėvaizdis. Jei norite naujo laikrodžio, o šiuo metu turite „Tissot“, tikėtina, kad ir artimiausias pirkinys bus tokios pat firmos. Kita vertus, kartais įdomu išbandyti ką nors naujo, kitoniško. Daug kas priklauso ir nuo to, į kokią kainos kategoriją žengiama.

Gairės, pagal ką vyrai renkasi laikrodžius, po truputį aiškėja. Prieš perkant apsvarstoma nemažai niuansų ir tuomet įsigyjama puikiai atrodanti bei praktiškumu žavinti riešo puošmena.

Facebook Comments