Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kaip įkomponuoti nuotraukas interjere?

nuotraukos interjereDaugelis mūsų vaikystėje svajoja apie nuosavus namus, tačiau gyvenimo eigoje suvokimas, kokie turi būti namai – kinta. Suaugus susiformuoja stilius, kurį dažniausiai ir siekiame perteikti namuose. Siekdami susikurti tokius namus apie kokius svajojome visą gyvenimą – investuojame labai daug laiko bei pinigų. Galiausiai, ieškome sprendimų. Šįkart norėtume pakalbėti apie nuotraukų įkomponavimą namuose. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad tai smulkmena, tačiau norint gyventi gražiai – teks pasidomėti. Mazistebuklai.lt – profesionalios fotografo paslaugos, kurios įamžins tiek jūsų kasdienybę, tiek pačias gražiausias šventes. O kaip išsaugotas akimirkas imponuoti interjere, kad viskas atrodytų skoningai ir gražiai?

  • Pirmiausia reikia pasirinkti gražius rėmus nuotraukoms. Jie dažniausiai pasirenkami pagal namuose sukurta interjerą. Jeigu vyrauja klasikinis – natūralu, kad tokiu atveju ieškomi natūralus medžio ir tokią pat spalvą išlaikę rėmeliai. Žinoma, nusprendus modernaus interjero pasirinkimą reikės ieškoti stiklinių, plastmasinių ir tų pačių medinių rėmelių, kurie dažniausiai būna ryškių spalvų. Dažniausiai ryškių atspalvių įkomponavimas yra gana sudėtingas, tačiau internete pasižiūrėjus pavyzdžius tikrai susikursite tokius namus, kurie bus ne tik gražus Jums, tačiau ir stilingi.
  • Ieškodami rėmelių būtinai įvertinkite ar norite, jog po nuotrauką dar būti padėtas konkrečios spalvos fonas. Jis turi derėti prie kambaryje esančių spalvų. Puikiai tinka tokiu atveju, jeigu rėmeliai kiek didesni, o tuo nuotraukos mažesnės. Tačiau ir čia turi būti skoningas santykis.
  • Jeigu Jūsų nuotraukos yra gana mažos, tokiu atveju jas privalu kabinti arba akių aukštyje arba padėti ten, kur žmogus galėtų pasiimti į rankas ir iš arčiau pasižiūrėti. Kitu atveju nuotraukos ne tik neatliks jokios funkcijos, tačiau tuo pačiu atrodys ir neskoningai.
  • Kol vieni nori, kad greta kabinamos arba statomos nuotraukos turėtų kokį nors ryšį, tuo tarpu kiti visiškai į tai nekreipia dėmesio ir renkasi tiek skirtingo stiliaus nuotraukas, tiek tokias, kurios buvo įamžintos visiškai skirtingų metu. Šiuo atveju viskas priklauso nuo asmens norų. Žinoma, svarbiausia, kad tam tikras vientisumas būtų. Jeigu ne pačių nuotraukų, tai bent jau pasirinktų rėmelių ar tam tikrų detalių.
  • Fotografija Kaune gali būti atliekama pasirinkus tam tikrą temą. Ir nesvarbu, ar tai bus asmeninė fotosesija, ar kokia nors šventė. Tuomet bus išlaikomas vientisumas. O į fotosesiją pakvietus kuo daugiau artimų žmonių – visi jie atsiras nuotraukose, kurias galėsite susidėti arba susikabinti namuose.
  • Ant labai didelių sienų kabinamos nuotraukos su rėmeliai taip pat turėtų būti didelės, kadangi kitu atveju jos paprasčiausiai prasmegs ir niekas jų nematys. Lygiai taip pat ant mažos sienos labiausiai tinka nedidelės nuotraukos. Galima kabinti kelias, tačiau visos jos neturi būti labai didelės. Taip išlaikysite kokybę.

Mazistebuklai.lt fotografė – tiems, kurie nori, kad jų namai būtų papuošti mylimų žmonių šypsenomis ir gražiausiomis akimirkomis. Juk šiais laikais taip visi skuba, kad ne visada pavyksta surengti susitikimą. Taigi, būtent nuotraukos padės Jums jaustis, kad patys artimiausi žmonės visada yra su Jumis ir greta Jūsų.

Tegul nuotraukos kalba ir pasako tai, ką jūs norite girdėti.

Facebook Comments