Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Tinkamas drabužio dydis – ne tik patogumui, tačiau ir stiliui

Ieškodami Jums labiausiai tinkamų drabužių turite nepamiršti įvertinti labai daug smulkmenų, kurios gali garantuoti, kad rūbas stilistine prasme ne tik puikiai atrodys, tačiau taip pat ir suteiks Jums judėjimo patogumą. Kadangi šiuo metu daugelis žmonių perka internetu – drabužių dydžiai yra vienas svarbiausių aspektų, kurį reikia įvertinti, kad pavyktų rasti tinkamiausią variantą.

Batų dydžių vertinimas – būtinas

Batų dydis yra bene svarbiausias aspektas renkantis avalynę. Juk tais atvejais kad drabužis dar gali būti šiek tiek per mažas arba per didelis, tai su batais – tai negalima, kadangi netinkamai dydžio avalynė visiškai trikdys judėjimo diskomfortą. Internete galima rasti specialias dydžių lenteles, kurios padeda paprasčiau įvertinti – koks yra am tikros šalies gamintojo avalynės dydis ir tuo pačiu atitinkamai – kokį reikia rinktis Jums. Esame tikri, kad su tokio tipo pagalbinėmis lentelėmis – paprasčiau perkant internetu rasite avalynę.

Over size tipo drabužiai

Tiek moteriški dydžiai, tiek vyriški dydžiai ne visada atitinka žmogaus kūno matmenis. Pavyzdžiui, šiuo metu rinkoje labai mėgstami ir dažnai perkami oversize tipo drabužiai, kurie yra apkritę ir tai suteikia žmogui ne tik daugiau judėjimo patogumo, tačiau taip pat ir padeda džiaugtis unikaliu stiliumi.

Jeigu perkate over size tipo drabužį – tokiu atveju labai svarbu irgi atitinkamai pasirinkti tokį, kuris Jums tinka. Net ir šio tipo rūbai turi dydžius pagal kuriuos reikia orientuotis. Tai reiškia, kad tiek vienu arba dviem dydžiais didelis rūbas – nepadaro jo over size.

Nebijokite konsultuotis

Galiausiai, perkant internetu dažniausiai dydžiai ir yra tas niuansas, kuriam reikia skirti kuo daugiau dėmesio. Visada geras pasirinkimas yra tartis su konsultantais, kurie gali atsakyti į rūpimus klausimus ir tuo pačiu detaliau suprasti dydžius, sužinoti, ar jie yra didinti, ar mažinti. Lygiai taip pat galima detaliau klausti ir dėl modelio, savybių, audinio bei kitų niuansų, kurie leis būti ramesniu, kad įsigijote tai, kas Jums labiausiai tinka.

Facebook Comments