Stiliaus patarimai, kurie jūsų niekuomet neapvils

Stilingas paltas

Kuri gi iš mūsų nenorėtume turėti savo nuolatinio asmeninio stiliaus konsultanto, kuris kasdien mums paruoštų pačius tinkamiausius drabužių ir aksesuarų derinius. Tačiau suprantama, kad tokiems norams greičiausiai nėra lemta išsipildyti. Ir dėl to tikrai neverta nusiminti, kadangi mūsų įvaizdžio kūrimas neprivalo būti toks sudėtingas ir varginantis darbas. Tiesą sakant, tai turėtų būti labai malonus ir smagus procesas, kuris kaskart mums suteiktų daug teigiamų emocijų. Todėl bandant tai pasiekti, verta pasikliauti keliais stiliaus patarimais.

Stilingas paltas ir striukė turėtų būti pasirenkama išmintingai

Egzistuoja viena labai svarbi taisyklė – stilingas paltas, kailiniai ar striukė privalo atitikti jūsų pečius. Jei drabužis, kurį perkate, yra pernelyg ankštas arba pernelyg platus, palikite jį parduotuvėje, kadangi tai yra būtent vienas iš tų dalykų, kurį pakoreguoti būna labai sudėtinga – net jei jūs turite puikų siuvėją.

Rūpinkitės savimi lyg būtumėte karalienė

Grožis yra gerokai labiau susijęs su sveikata nei jūs iki šiol galėjote manyti. Jei neskirsite pakankamai dėmesio savo sveikatai, tuomet jums bus labai sudėtinga pasiekti norimą tikslą. Grožio puoselėjimas visų pirma turėtų prasidėti nuo žalingų įpročių atsisakymo ir pakankamo poilsio – nepaisant to, kiek rūpesčių kasdien jus gali slėgti, jūs niekuomet negalite leisti, kad jie trukdytų ramiam jūsų miegui. Jūs turbūt jau ne kartą esate girdėjusios terminą „grožio miegas“. Tai nėra mitas, todėl investuokite į savo sveikatą ir mėgaukitės tobula išvaizda.

Priverskite drabužius dirbti jums

Ar žinote, kaip kai kurios moterys tiesiog žino, kaip tinkamai suderinti drabužius, avalynę ir aksesuarus? Čia nėra jokios paslapties, todėl tą patį galite padaryti ir jūs – jums tereikia daugiau ir dažniau pagalvoti apie tai, ką jūs dėvite. Visa tai tiesiogiai priklauso nuo to, koks yra jūsų figūros tipas, todėl turėtumėte pabrėžti stipriąsias savo figūros puses ir užmaskuoti tas, kurios jums nepatinka. Pavyzdžiui, V formos iškirptė jūsų liemenį vizualiai prailgins, o avėdamos atvirus aukštakulnius – pailginsite savo kojas. Kiekviena iš mūsų turėtume susitaikyti su savo figūros tipu ir išmokti pasirinkti drabužius, kurie geriausiai tinka mūsų figūrai.

Sunkiai sekasi pasirinkti džinsus?

Jūs negalite turėti madingos drabužių kolekcijos, jei joje nebus džinsų. Tačiau suprantama, kad kartais gali būti sudėtinga atrasti balansą tarp madingų ir jums puikiai tinkančių džinsų. Taigi, pirmoji džinsų įsigijimo taisyklė yra pakankamai paprasta – nepaisant to, kokį džinsų tipą norėsite pasirinkti, kai jūs abejojate dėl jų dydžio, visuomet turėtumėte pasirinkti mažesnį – vos po dviejų skalbimų džinsai išsitampys. Tuo tarpu, jei jūs planuojate savo džinsus pakoreguoti pas savo siuvėją, būkite tikros, kad prieš tai dukart juos išskalbėte. Taip pat jūsų drabužių spintoje visuomet turėtų būti bent kelios poros skirtingo modelio džinsų.

Rinkitės ryškių spalvų aksesuarus

Aksesuarai yra būtent tai, kas mūsų stiliui suteikia daugiau išskirtinumo ir individualumo. Tai lyg „asmeninis pareiškimas“ – jūsų požiūrio, charakterio ir įsitikinimų išraiška. Tai, kaip jūs pasirinksite ir derinsite aksesuarus, turės labai didelės įtakos ir jūsų asmeniniam stiliui. Tikėtina, kad didesnės dalies jūsų drabužių spalvos yra neutralios, todėl tokiu atveju jūs galite pasirinkti ryškesnius aksesuarus. Taip pat nesibaiminkite derinti skirtingų rūšių aksesuarų. Žinoma, niekada nereikėtų persistengti. Jei jūs nusprendėte pasirinkti daugybę papuošalų, tuomet jie turėtų būti tik vienoje jūsų kūno vietoje, pvz., tik ant vienos rankos riešo, tik ant kaklo ar tik ant pirštų.

Facebook Comments