Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Namų santechnika rūpintis visai nesunku

santechnikaKiekvienas, kuris yra šeimos galva, turi pasirūpinti ne tik savo šeimos lėšomis, bet ir namų ūkiu, kad jo šeimai nieko netruktų ir neatsirastų jokių problemų, susijusių su buitimi. Juk ne tik svarbu, kad grįžus namo ant stalo garuotų vakarienė, spintoje visuomet būtų švarių rūbų, o visi namų kampai spindėtų švara, bet be abejonės svarbu, kad namuose veiktų visi buities prietaisai, juose būtų šilta ir gera. Kad ir kokių gerų ir patikimų firmų buitinės technikos prietaisus pirktumėte savo namams, jie vistiek anksčiau ar vėliau sugenda, ypač kai jie pradeda senti, todėl yra labai svarbu nuolat rūpintis namų santechnika.

Net jei ir esate labai užimtas žmogus, rūpinimasis namų santechnika neturėtų užimti itin daug laiko, svarbiausia atsiminti kelis svarbiausius dalykus, kurie padėdų rūpintis vamzdžiais ir buities prietaisais, prijungtais prie vandentiekio. Pavyzdžiui, bent kartą per mėnesį reiktų išvalyti kriauklių ir vonios vamzdžius, ypač virtuvėje esančios kriauklės, į kuriuos nuolat patenka maisto likučių, todėl jie gali greitai užsikimšti. Kad tai padarytumėte reikia nusipirkti specialių chemikalų, kurių įpiltumėte į kriauklėje esančią ertmę ir kurį laiką neleistumėte vandens. Vonios kriauklėje tokį valymą galima atlikti rečiau, nes į šią kriauklę maisto liekanų tikriausiai nepilate, vonios vamzdžius taip pat galima valyti rečiau, nebent šeimoje yra daug ilgaplaukių. Jei norite, kad jūsų skalbyklė kuo ilgiau veiktų, bent kartą per mėnesį reikia naudoti specialius miltelius, skirtus skalbyklės vidaus prietaisams valyti, kad jie neužkalkėtų, šių miltelių tiesiog reiktų įberti į jiems skirtą vietą skalbimo mašinoje, skelbiant rūbus, jie nuo minėtųjų miltelių nenukentės. Tas pats galioja ir indaplovei, kadangi jos viduje esančios dalys ir vamzdžiai gali lengvai užsikimšti nuo susikaupusių maisto likučių, kad taip neatsitiktų, reiktų taip pat bent porą kartų per mėnesį naudoti specialius miltelius ar skysčius, skirtus indaplovės vamzdžiams valyti.

Taigi, rūpintis namų santechnika yra tikrai paprasta, svarbiausia nepamiršti laiku išvalyti vamzdžių ir buities prietaisų, tada jie bus ilgaamžiškesnis ir jums nereiks nuolat kviestis santechnikų.

Facebook Comments