Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kokie yra plieninių durų privalumai?

Plieninės durys yra labai plačiai naudojamos įvairiausiose komerciniuose, pramoniniuose ir kitose verslo objektuose. Jų universalumas ir neabejotini privalumai, lyginant su produkcija, gaminama iš kitų medžiagų daro jas ypač paklausiomis tose vietose kur reikia patikimumo, ilgaamžiškumo ir saugumo. Apie įvairias plienines duris ir jų paskirti galima sužinoti svetainėje idomus.lt, o mes apžvelkime tuos privalumus, kuriais jos išsiskiria. 

  1. Plieninės durys sukuria ilgalaikę vertę. Šio tipo gaminių kaina įprastai būna žemesnė nei iš stiklo pluošto pagamintų modelių, tačiau aukštesnė nei medinių variantų. Tačiau kalbant apie ilgalaikiškumą, tai plieninės durys neabejotinai laimi prieš medžio gaminius. Tinkamai prižiūrimos, jos tarnaus iki 30 metų. Be to joms nėra baisi drėgmė ir jos nesideformuoja taip lengvai kaip medis, tad ir keisti jų dėl; šių priežasčių neteks.
  2. Sukuriama apsauga ir užtikrinamas saugumas. Priešgaisrinės plieninės durys yra sukurto taip., kad galėtų atlaikyti kilusio gaisro plitimą. Tačiau toli gražu ne visos plieninės durys pasižymi tokiomis savybėmis, tad jei šis veiksnys yra svarbus, tai reikėtų pasirūpinti tinkamo gaminio įsigijimu. Be galimybės kuriam laikui sustabdyti ugnį, plieninės durys suteikia aukštesnį saugumo lygį ir prieš įsilaužimo bandymus. Tai neabejotinai yra labai svarbus faktorius bet kokiam verslo segmente. Atsparumas chemikalams ir kartais net kulkoms, yra neabejotinai išskirtinė plieno savybė, kuria nepasižymi nei medis, nei stiklo pluoštas.
  3. Gaminami tam, kad tarnautų ilgai. Medinės durys reikalauja periodinės priežiūros ir remontų, siekiant užtaisyti įtrūkimus, deformacijas ir kitus atsirandančius defektus. Plieninės konstrukcijos yra šiuo atžvilgiu gerokai atsparesnės ir nereikalauja pastovios priežiūros. Be to, jos pasižymi ir geromis izoliacinėmis savybėmis, kas dažnai išnaudojama siekiant sukurti energetiškai efektyvią aplinką.
Facebook Comments