Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kokios rūšies siurblys reikalingas šuliniui?

Privačiuose namuose be centrinio vandentiekio, šeimininkams tenka spręsti kokiu būdu užtikrinti vandens patekimą tiek į šildymo sistemas, tiek ir į maišytuvus virtuvėse ir vonios kambariuose. Dažniausiai šiam tikslui yra pasirenkami šuliniai, iš kurių vanduo yra pumpuojamas siurblių pagalba. Tačiau iš daugybės siūlomų rinkoje prietaisų ne visada būna lengva pasirinkti patį tinkamiausią šiam darbui. Į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis siurblį šuliniui?

Pirmiausia – tai pačio siurblio tipas. Iš esmės tiek paviršiniai, tiek panardinami siurbliai galėtų tikti šiems darbams, tačiau jei kalbėtume apie didesnį naudingumo koeficientą ir kitas savybes, tai pranašumas neabejotinai panardinamų siurblių pusėje. Šie siurbliai netrukdo savo triukšmu, skirtingai nei paviršutiniai, kurie dažnai talpinami pačiuose namuose. Tais atvejais kai paviršutiniai įrenginiai yra montuojami lauke, yra rizika jų sušalimo šaltesnėmis žiemomis, nuo ko panardinami modeliai yra visiškai pasaugoti. Reikėtų paminėti ir sistemų darbo pastovumą. Panardinami siurbliai yra pritaikyti vandens iškėlimui į paviršių, kas ne visiems paviršutiniams įrenginiams yra įprastos darbo sąlygos, kas gerokai mažina jų efektyvumą ir naudingumą, be to net ir mažiausias užsikimšimas, momentaliai sustabdo jų darbą.

Šuliniams skirti panardinami siurbliai yra panašūs į giluminius įrenginius, kurių platų pasirinkimą galima rasti svetainėje technobaltic.lt, tačiau tar jų yra ir keli esminiai skirtumai:

  • Siurbliai šuliniams yra didesnio skersmens, nes jiems nėra būtinybės tilpti į siaurus gręžinius. Tai supaprastina jų konstrukciją ir užtikriną patikimumą.
  • Gręžiniuose siurbliai yra vėsinami skysčio, judančio tarp siurblio variklio ir gręžinio sienų. Šuliniuose, kur atstumas tarp sienų yra didesnis, tokio skysčio (vandens) judėjimo nėra, todėl vėsinimas vyksta iš vidaus, pumpuojamo vandens pagalba.
  • Tam kad apsaugotų įranga nuo darbo be vandens, šulinių siurbliai yra komplektuojami su plūdiniais jungikliais.  
Facebook Comments