Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kiek laiko gali užtrukti darbuotojų paieška?

Yra įvairių būdų, kaip rasti darbuotojų. Naudojamos įvairios interneto svetainės, specializuoti leidiniai, televizijos ir radijo skelbimai, draugų ir šeimos rekomendacijos. Visi šie metodai turi privalumų ir trūkumų, tačiau norint pasiekti tikslą kiekvienam reikalingas profesionalus požiūris.

Pavyzdžiui, personalo įdarbinimas naudojant specializuotus interneto išteklius daro didelę įtaką įdarbinimui skirtam laikui. Reikia daug pastangų ieškant ir analizuojant atnaujinamas anketas svetainėse, atrenkant kandidatus ir atliekant pokalbius telefonu. Visa tai turint sunku rasti tikrai reikalingą žmogų,  galite stebėti tūkstantį profilių, bet vis tiek nerandate tinkamo.

Dažnai kandidatus rekomenduoja įdarbinimo agentūros, tačiau turėtumėte žinoti tai, kad jų užduotis yra ne tik susirasti darbo ieškančiam asmeniui, o ir išsirinkti reikiamą darbuotoją darbdaviui. Todėl daugelis įmonių įdarbinimą paveda įdarbinimo agentūroms arba bent jau kreipiasi į juos pagalbos. Įdarbinimo agentūros naudoja išorines bei savo kandidatų duomenų bazes todėl greita kandidato paieškaįvyksta per 2-4 savaites.

Įdarbinimo agentūros atlieka pirminę kandidatų atranką, taip sutaupydamos kliento žmogiškuosius ir laiko išteklius ieškant žmonių, atliekant pokalbius su jais ir analizuojant kandidatus. Įdarbinimo agentūros stengiasi užtikrinti gerą reputaciją, todėl teikia klientams geriausių kandidatų gyvenimo aprašymus, atitinkančius kliento reikalavimus.Pagrindinis darbo su įdarbinimo agentūra privalumas yra nuolatinis darbdavio pasitikėjimas ir ramybė, nes jie greičiau nei kas kitas suras reikiamus žmones.

Būsimų darbuotojų paieška per įdarbinimo agentūrą taip pat yra darbdavio verslo brandos rodiklis. Tai leidžia suprasti, kad įmonės vadovybė turi rimtų ketinimų, profesionalų požiūrį į verslą. Dažnai įmonės bendradarbiauja su viena agentūra, užsakydamos paslaugą personalo paieškai ir atrankai pagal savo reikalavimus.

Pagrindinė įdarbinimo agentūros užduotis – ne „parduoti“ kandidato kandidatūrą klientui, bet kokybiškai ieškoti, atrinkti ir įvertinti reikiamą darbuotoją.

Facebook Comments