Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Vandens filtrai: kaip jie gelbsti mūsų sveikatai

Vandens filtrai

Svarstote galimybę įsirengti vandens filtrą? Jei taip, esate ne vieni. Daugelis vartotojų šiandien yra sunerimę dėl vandens kietumo ir jo saugumo, o geriausias abiejų problemų sprendimas – įrengti viso namo vandens filtrą, kad vanduo būtų minkštinamas ir valomas.

Net jei jau pritarėte idėjai investuoti į vandens filtrą, jums gali būti įdomu, kokie yra jo pagrindiniai privalumai ir kodėl vandens filtrai šiandien yra tokie populiarūs visame pasaulyje. Atsižvelgdami į tai, pateikiame šešis vandens filtrų privalumus sveikatai, apie kuriuos, manome, turėtumėte žinoti.

Saugus geriamasis vanduo

Didžiausias ir svarbiausias viso namo vandens filtro įrengimo privalumas sveikatai yra tas, kad tai geriausias būdas užtikrinti, jog jūs ir jūsų šeima turėsite pakankamai saugaus ir sveiko geriamojo vandens. Net savivaldybių tiekiamame vandenyje gali būti teršalų ir kenksmingų cheminių medžiagų. Be to, į geriamąjį vandenį labai dažnai dedama tokių cheminių medžiagų kaip chloras ir fluoridas. Tinkama viso namo filtravimo sistema pašalina šviną, chemikalus ir kitus įprastus vandens teršalus.

Sveika oda ir plaukai

Jei gyvenate vietovėje, kurioje vanduo yra kietas, galbūt pastebėjote, kad jūsų plaukai ir oda yra išsausėję. Tai dažnas šalutinis maudymosi kietame vandenyje poveikis. Vandenyje esantys mineralai kaupiasi ant odos ir plaukuose. Įsirengę viso namo vandens filtrą, kuris minkština ir valo vandenį, galite būti tikri, kad prausdamiesi duše būsite tikrai švarūs. Nesikaupiant mineralinėms medžiagoms, jūsų plaukai ir oda bus švelnūs, švarūs ir sveiki.

Mažesnė virškinamojo trakto ligų rizika

Vienas iš mažiausiai malonių galimų nefiltruoto vandens gėrimo padarinių yra tas, kad jame gali būti bakterijų ir kitų organizmų. Kai kurie iš tokių organizmų, pavyzdžiui, E. coli, gali sukelti rimtų virškinimo trakto sutrikimų ir ligų.

Priešingai, filtruotas vanduo specialiai apdorojamas, kad būtų pašalinti gyvi organizmai ir žmonės būtų apsaugoti nuo susirgimo. Įsirengę viso namo filtravimo sistemą galite būti tikri, kad netapsite tokių bakterijų aukomis.

Mažesnė vėžio rizika

Ne paslaptis, kad daugybė didelių įmonių per daugelį metų į vandens telkinius ir dirvožemį išmetė daug teršalų. Nors valstybinės įmonės deda visas pastangas, kad pažabotų tokį elgesį, negalima paneigti, kad kai kurios kancerogeninės cheminės medžiagos prasiskverbė į mūsų vandens tiekimą. Viso namo filtravimo sistemos įrengimas pašalina šias chemines medžiagas ir taip padeda sumažinti riziką susirgti tam tikromis vėžio rūšimis, įskaitant storosios žarnos, šlapimo pūslės ir tiesiosios žarnos vėžį.

Sumažinkite odos ligų paūmėjimą

Jūsų oda yra didžiausias kūno organas, todėl jos sveikata yra labai svarbi. Jau kalbėjome apie sausinantį kieto vandens poveikį, tačiau filtruoto vandens naudojimas namuose turi ir kitų naudų odai. Vienas iš tokių privalumų yra tas, kad nefiltruotame vandenyje esančios cheminės medžiagos gali sustiprinti tokias odos ligas kaip egzema ir psoriazė. Filtruotas vanduo apsaugo jūsų odą ir sumažina dirginimą bei odos būklės pablogėjimą.

Geresnio skonio geriamasis vanduo

Saugus geriamasis vanduo yra labai svarbus, tačiau svarbu ir vandens skonis. Kai jūsų namuose tiekiamo vandens skonis yra tyras ir švarus, jūs ir jūsų šeima dažniau išgersite tiek vandens, kiek reikia organizmo hidratacijai palaikyti. Atsižvelgiant į kai kurias problemas, kurias gali sukelti dehidratacija, įskaitant lėtinį galvos skausmą ir inkstų sutrikimus, gerti pakankamai vandens yra būtina.

Facebook Comments