Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Krovinių gabenimas oru – ar verta?

Tikrai be konkurencijos sparčiausiai auganti bei daugiausiai augimo potencialo turinti krovinių transportavimo rūšis yra oro transportas. Ypač sėkmingos yra ne tik keleivinių oro lainerių bendrovės, bet ir krovininius lėktuvus valdančios kompanijos. Šiuo metu beveik visos skubios siuntos keliauja oru. Bet kuri skubių siuntų bendrovė gavusi užsakymą kažką nugabenti skubiai, nieko nelaukia ir siuntinį krauna į lėktuvą, kuris per maždaug parą gali apskristi visą pasaulį ir jūsų krovinį nugabenti ten, kur reikia.

Kada verta rinktis oro transportą savo krovinių gabenimui?

  • Kada reikalingas skubus gabenimas
  • Kada reikia gabenti krovinį itin tolimą atstumą
  • Kada jūsų krovinio vertė yra labai didelė
  • Kada krovinys turi ribotą galiojimo laiką
  • Kada kroviniui reikalinga ypatinga priežiūra bei saugumas

Jeigu jūsų prekės ar užsakymas atitinka minėtus punktus ar jūs tiesiog labiausiai pasitikite ir norite suorganizuoti sklandų krovinių gabenimą oro transportu – kreipkitės į UAB „HighLogistics“. Tai beveik 20 metų sėkmingos patirties krovinių gabenimo bei ekspedijavimo srityse. Oro transportas yra viena iš daugiausiai UAB „HighLogistics“ dėmesio susilaukiančių paslaugų, kadangi paklausa jai nuolat auga. Turėdami platų partnerių tinklą visame pasaulyje, pristatymą nuo durų iki durų atliks tikrai profesionaliai.

Oro transportas (procentaliai) yra pats saugiausias būdas keliauti bei gabenti krovinius. Lėktuvo krovinių skyriuje jie išlieka stabilūs, nėra purtomi, siūbuojami ar pažeidžiami, todėl oro transportu neretai gabenami ir pavojingi kroviniai arba kroviniai su nestandartiniais gabaritais. Jeigu domina ši paslauga arba norite rasti patikimą partnerį tarptautinės prekybos ir logistikos srityse – spauskite ant nuorodos.

 

Facebook Comments