Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Pigi baidarių nuoma

Baidarių nuoma – populiari paslauga, kuriai visada yra paklausa. Lietuvoje gamta jau yra tokia, kad turime daug upių ir vaizdingų maršrutų, todėl baidarių kelionės su baidarėmis tiesiog klesti. Bene geriausios kelionės Lietuvoje – Aukštaitijos regione, kur vaizdingų peizažų netrūksta, o upės vingiuoja ir šalia laukų bei pievų, ir girių bei miestelių.

Puslapyje baidariu.lt rasite visą naudingą informaciją apie tai, kaip smagiai praleisti laiką su baidarėmis. Kadangi pasiūla yra tikrai nemaža, reikia rasti pačius geriausius pasiūlymus, kad pramoga būtų ir smagi, ir per daug nekainuotų. Tokiu atveju Baidarių nuoma Kiškių kaime yra geriausias pasirinkimas, kadangi jie šia paslauga užsiima jau gerą dešimtmetį ir ne tik žino geriausius maršrutus, tačiau užtikrina ir žemas kainas visiems klientams.

Baidarės universalios – plaukti jomis gali vienas arba du asmenys. Nėščiosioms plaukti irgi galima, kadangi baidarės saugios, o maršrutai – malonūs akiai bei nepavojingi. Mokama už baidarių nuomą parai, tačiau kaina priklauso ir nuo maršruto, kurį pasirinksite. Pastarųjų yra maždaug 15-a, todėl bene kasmet arba daugiau nei sykį per metus galite grįžti ir pamatyti vis naujų vietų, smagiai praleisti laiką su darbo kolektyvu, šeima, gimine, draugais.

Pigi baidarių nuoma yra tikriausiai vienas svarbesnių faktorių renkantis iš kur nuomotis baidares. Kaip ir minėjome, yra tikrai daug šios paslaugos tiekėjų, todėl nuolat ieškome to, kuris siūlo geriausias sąlygas klientams. Vaizdingi maršrutai + saugios ir nebrangios baidarės = tobula kelionė ir geras laikas gamtoje. Nedvejokite ir užsukite į aukščiau nurodytą interneto puslapį, kad sužinotumėte daugiau!

Facebook Comments