Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Ar gali biuro kėdė būti komfortabili?

Dirbant biure didžiąją darbo laiko dalį praleidžiame sėdėdami prie kompiuterio. Dėl šios priežasties labai svarbu yra tinkamai pasirinkti biuro kėdę, kuri būtų ergonomiška ir patogi, nevargintų nugaros raumenų bei leistų taisyklingai sėdėti.

Biuro kėdė turi būti ne tik praktiška, bet ir turėti visus elementus, pvz. atlošą, pagrindą, atramas rankoms ir kojas, kurias būtina sureguliuoti pagal ja besinaudojančio žmogaus sudėjimą. Nuo to, kaip bus sureguliuota biuro kėdė, priklauso jo laikysena. Taigi biuro kėdės turi būti ne tik stilinga interjero detale, bet ir nekenkti darbuotojų sveikatai.

Renkantis biuro kėdes reiktų atkreipti dėmesį į tinkamą ir reguliuojamą atlošą, nes tai yra būtina atrama stuburui. Svarbu, kad kėdės atlošas turėtų išlenkimą, kuris prisitaikytų prie nugaros įlinkio. Taip pat svarbu, kad kėdės atlošas būtų stabilus ir neleistų judėti apatinei nugaros daliai. Skirtingo ūgio žmonėms, reikalingas atitinkamas atlošas, nes nuo to priklauso kėdės komfortiškumas, todėl reiktų rinktis kėdę individualiai. Itin svarbu, kad biuro kėdės aukštis būtų reguliuojamas. Sėdint kojos turėtų pilnai liesti grindis. Dar reiktų atkreipti dėmesį į biuro kėdės minkštumą ir komfortabilumą, nes jei sėdėsite nepatogiai, tada greitai pavargsite ir jausite skausmą galūnėse. Nemažiau svarbios ir atramos rankoms, jos turėtų būtų sureguliuotos pagal jūsų laikyseną. Ir būtų paminkštintos ir užapvalintos formos, nes tik tokios rankų atramos nekelia diskomforto, rankų užtirpimo ar nuovargio.

Atkreipkite į biuro kėdės plotį ir gylį, nes jei esate aukštesnio ūgio jums tiks gilesnė kėdė, idealu jei pilnai atsirėmus nuo kelių iki sėdynės bus 5-10 cm. tarpas. Taip pat svarbu, kad biuro kėdės medžiaga būtų kvėpuojanti, tačiau tvirta, nes minkštas audinys deformuosis ir iškraipys jūsų laikyseną.

 

Facebook Comments