Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kaip sukurti jaukius namus?

Viena svarbiausių vietų, sukuriančių namų jaukumą yra virtuvė, kur prie stalo susirenka visa šeima. Vakarienė ar pietūs prie bendro stalo sukviečia visus šeimos narius ne tik bendrai pavalgyti, pasidalinti savo džiaugsmais ir rūpesčiais, pabendrauti ir kartu bent trumpam praleisti laiką. Virtuvės jaukumą galima suteikti parinkus kokybiškus ir komfortabilius virtuvės baldus. Jei leidžia virtuvės plotas, rekomenduotina ją suskirstyti į zonas. Pavyzdžiui, darbo zona, kur bus gaminamas maistas, stovės viryklė, vandens čiaupas ir kita smulki buitinė technika, reikalinga maisto gamybos procesui. Taip pat valgymo zoną, kur stovės virtuvinis stalas, kėdės ar minkšti baldai, kur gali susirinkti visa šeima pavalgyti. Be pagrindinių zonų reiktų gerai apgalvoti virtuvės baldų funkcionalumą, pvz. kur bus laikomi maisto produktai, indai, smulki buitinė technika, valymo priemonės ir kiti buityje reikalingi daiktai.

Renkantis virtuvės baldus reiktų apgalvoti ar jie bus integruojantys buitinę techniką ar stacionarūs. Po to reiktų sukurti virtuvės vizualizaciją, apgalvojant baldų medžiagas ir fasadus, jų išdėstymą. Tam reikia žinoti tikslius virtuvės išmatavimus, kad neliktų jokių nereikalingų tarpų, o baldai būtų kompaktiški, pagaminti iš kokybiškų, karščiui ir drėgmei atsparių medžiagų, nes tokius paviršius yra paprasta prižiūrėti. Virtuvės baldai turi ne tik užimti erdvę, bet ir leisti joje laisvai judėti. Norint optiškai padidinti virtuvės erdvę, reiktų rinktis šviesių spalvų tonų baldus bei tinkamą apšvietimą. Tai padės lengviau sukurti jaukią namų atmosferą.

Svarbiausia įsirenginėjant virtuvę ir planuojant įsigyti virtuvės baldus, reikėtų įvertinti savo poreikius ir galimybes, apgalvoti buitinės technikos kiekį, vėdinimo sistemos įrengimą ir maksimalų virtuvės erdvės išnaudojimą, sukuriant funkcionalią darbo ir poilsio erdvę.

Facebook Comments