Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Sodybos puošimas ir hiacintų sodinimas

Kuomet nusprendžiate papuošti savo kiemą, tuomet dažnai renkatės įvairiaspalves gėles. Rinkoje galima rasti itin didelį asortimentą ir geras jų kainas. Hiacintos yra vienas iš tinkamiausių pasirinkimų. Juk kiekvienas klientas pirkdamas gėles nori, kad jos ilgai žydėtų ir gražiai atrodytų. Kiekvienas gali rinktis iš didelio gėlių asortimento, tačiau kurios gėlės tinkamiausios? Klausimas į kurį ne visuomet lengva surasti atsakymą. Specialistai rekomenduoja rinktis daugiametės gėles. Juk tai yra mažiau priežiūros reikalaujantis pasirinkimas. Kitas svarbus pliusas yra tai, kad hiacintas žydi tikrai ilgai ir nereikalauja daug priežiūros. Kiekvienas klientas gali nusipirkti šias gėles, nes jos parduodamos praktiškai kiekvienoje gėlių parduotuvėje. Ieškantiems išskirtinių variantų, reikėtų pasidomėti kitais šių gėlių variantais. Nereikia galvoti, kad Lietuvoje yra tik viena gėlių parduotuvė. Net internetu galite užsisakyti šias gėles ir jau po kelių dienų jūsų sodyboje bus gražios hiacintos. Norėdami sužinoti daugiau apie šias gėles skaitykite daugiau: http://www.drg.lt/ukis-ir-verslas/19008-hiacintas-viskas-ka-turetumete-zinoti-apie-sia-gele

Kaip prižiūrimos hiacintos?

Kaip ir kiekvienos gėlės, hiacintos mėgsta tinkamą priežiūrą. Reikia nepamiršti laiku palaistyti gėles ir pasirūpinti, kad jų aplinkoje būtų nemažai saulės spindulių. Jeigu galvojate, kad šios gėlės nereikalauja daug priežiūros, tuomet reikėtų pagalvoti apie kitas gėles. Juk hiacintos, kaip ir visos lauko gėlės mėgsta priežiūrą ir visuomet specialistai rekomenduoja pasirūpinti tinkamu dirvožemiu. Aišku, kad kiekvienas klientas kuris renkasi šias gėles turi suprasti, kad kaip ir visos gražios gėlės jos reikalaus nemažai priežiūros. Reikalingas specialus laistymas ir nemažai saulės šviesos. Jeigu galite pasirūpinti šiais aspektais, tuomet drąsiai pirkite tokias gėles. 

Specialistų patarimai perkantiems gėles

Lietuvoje turi daug specialistų, kurie gali patarti kokias gėles geriausia pirkti ir kodėl. Juk renkantis hiacintas reikia pasirūpinti jau minėtais aspektais. Kiekvienas šeimininkas, kuris planuoja auginti daug gėlių turi suprasti, kad visos jos reikalaus priežiūros. Perkant gėles internetu vargu ar galėsite nusipirkti jau žydinčias gėles. Kadangi tai nepatogu transportuoti, todėl dažniausiai parduodami gėlių svogūnėliai. Nusipirkus tokius svogūnėlius tiesiog pasodinate ir laukiate, kol išaugs didelės ir gražios gėlės. Rinkoje taip pat galima rasti nemažą specializuotų produktų pasirinkimą, kurie padeda pasodinti gražiai gėles. Aišku, kad ne visi nori gėles pirkti internetu. Jeigu jūsų mieste yra daug gėlių parduotuvių, tuomet jose galite įsigyti jau žydinčias hiacintas. Taip sutaupysite daug brangaus laiko ir galėsite džiaugtis gėlėmis. Kiek kainuoja gražios gėlės? Kaip jau minėjome viskas priklauso nuo gėlių rūšies ir kitų parametrų. 

Facebook Comments