Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kokybiška buhalterinė apskaita Klaipėdoje

Uostamiestyje apstu galimybių kurtis naujam verslui bei augti jau esamoms įmonėms. Tačiau su veiklos augimu arba didėjant verslo organizuotumui bene didžiausią galvos skausmą gali kelti buhalterija bei finansinė apskaita. Viena klaida gali kainuoti labai daug, o samdyti vidinį specialistą šiais laikais ne visada finansiškai naudinga. Pats geriausias sprendimas tokiu atveju – kokybiškos išorinės buhalterinės apskaitos paslaugas, kurias ir teikia UAB „MOKAM“ – https://www.buhalterinespaslaugos.lt/buhalterines-paslaugos-klaipedoje/

Jau 12 metų UAB „MOKAM“klientams Klaipėdoje, laikinojoje sostinėje bei didžiausiame mieste – Vilniuje teikia aukščiausio lygio paslaugas. Nuo deklaracijų teikimo VMI bei SODRAI ir įmonių atstovavimo iki pelno-nuostolio, balanso, kasos aparato bei visų kitų, su buhalterine apskaita susijusių ataskaitų sudarymo – viskas atliekama tiksliai bei sąžiningai. Iškilus klausimams klientus visada pakonsultuojame bei patariame. Taip pat, klientams Klaipėdoje galime pasiūlyti įmonės steigimo, likvidavimo, pertvarkymo ar įstatų keitimo paslaugas.

Kadangi visoje Lietuvoje vis daugėja buhalterinės apskaitos paslaugas teikiančių įmonių ir asmenų – išsirinkti tinkamus paslaugų tiekėjus gali būti sudėtinga. UAB „MOKAM“ turi ir patirtį, ir žinių, ir inovatyvius sprendimus, kurie apskaitą paverčia našia, tikslia bei duodančia didžiausią naudą veiklos plėtrai ar optimizavimui ateityje. Į tai verta investuoti.Darbe integruojame išmaniąsias technologijas bei profesionalias buhalterines sistemas. Ką tai duoda? Lankstumą, tikslius duomenis bei kokybišką aptarnavimą esant vienai arba tūkstančiui ūkinių operacijų.

Mūsų specialistai darbą atlieka nuotoliniu būdu, beveik visada yra pasiekiami – online. Nesvarbu ar veiklą vykdote Klaipėdoje, Šilutėje, Gargžduose ar uostamiesčio apylinkėje – UAB „MOKAM“ be jokių problemų atliks nepriekaištingą buhalterinę apskaitą, kad ir kur bebūtumėte. Prisitaikymas prie jūsų bei tikslių duomenų teikimas.

Facebook Comments