Finansų ekspertų patarimai

Greitieji kreditai internetu

Kiekvienas žmogus į finansinius įsipareigojimus yra linkęs žvelgti labai skirtingai. Vieni į tai žvelgia pakankamai atsainiai, kiti labai atsargiai, o treti apskritai jų vengia. Kiek žmonių, tiek ir skirtingų situacijų. Be abejo, jei jūs dar niekada nebuvote kreipęsi į kreditorius ir nežinote, ką reiškia būti finansiškai įsipareigojimus, turbūt turite ne vieną klausimą ir svarstote, nuo ko turėtų būti pradedamas kreditorių pasirinkimas. Todėl tam, kad į visą tai atsakyti jums taptų lengviau, www.kreditus.eu/lt/ negaili kelių praktiškų patarimų.

Pradėkite nuo savo finansinės situacijos

Jums tai skamba pakankamai keistai? Manėte, kad tai nėra svarbus veiksnys – juk kreditoriai bet kuriuo atveju įvertins jūsų mokumą? Tačiau iš tiesų kiekvienas vartotojas, kuris planuoja kreiptis dėl paskolos, visų pirma turi įvertinti savo situaciją. Juk turbūt suprantate, kad žmonės gali turėti įvairių neoficialių įsipareigojimų, kurie turėtų tiesioginės įtakos jų finansinei padėčiai? Arba tam didžiulės įtakos gali turėti ir pernelyg didelis išlaidavimas. Todėl jei jūs ne tik norite gauti paskolą, tačiau taip pat norite ją grąžinti laiku, nesusidurdami su jokiais papildomais sunkumais, turėtumėte pagalvoti ir apie savo finansinę situaciją.

Rinktis greitąjį kreditą ar vartojamąją paskolą?

Viskas priklauso nuo jūsų tikslų. Vieniems vartotojams geriausiai pagelbsti greitieji kreditai internetu (www.kreditus.eu/lt/paskolu-palyginimas/greitieji-kreditai), o kitiems efektyviau kreiptis dėl vartojamosios paskolos. Todėl nesižvalgykite aplinkui – jūs turite pasirinkti būtent tokią paskolos rūšį, kuri jūsų situacijoje yra pati tinkamiausia. Pavyzdžiui, jei jums reikia labai nedidelės vertės paskolos, kurią jūs grąžintumėte per pakankamai trumpą laiką, suprantama, kad jūs galite kreiptis dėl greitojo kredito (arba trumpalaikės paskolos). Tuo tarpu, jei galvojate apie naujo automobilio įsigijimą, būsto remontą ar kt., jums praverstų vartojamoji paskola, kurios vertė būtų kur kas didesnė.

Kokios yra paskolų palūkanos?

Tai dar vienas klausimas, kurį sau kelia daugelis vartotojų, tačiau vienareikšmiško atsakymo į jį nėra, nes kiekviena paskola yra labai skirtinga. Kaip jau supratote, ilgalaikės ir trumpalaikės paskolos internetu labai skiriasi. Todėl ir metinė palūkanų norma, kuri yra taikoma tokioms paskoloms, taip pat nėra vienoda. Dažniausiai greitieji kreditai pasižymi didesnėmis palūkanomis nei trumpalaikės paskolos. Taip yra todėl, kad trumpalaikių kreditų grąžinimo laikotarpis yra trumpesnis, o suma – mažesnė. Žinoma, šiuolaikinėje kreditų rinkoje galima rasti ir tokių paskolų pasiūlymų, kuriems nėra taikomos jokios palūkanos. Tokios paskolos būna vadinamos nemokamomis. Tačiau norint gauti nemokamą paskolą, taip pat reikia atitikti tam tikras sąlygas. Nepaisant to, kad žmogus privalomai turi būti mokus, jis į tokius pasiūlymus taikančius kreditorius turėtų kreiptis pirmą kartą. Be to, tokiu atveju yra ribojama ir paskolos suma.

Ar galima paskolą internetu grąžinti anksčiau?
Tai labai svarbus ir aktualus klausimas daugeliui žmonių, kurie galvoja apie paskolos grąžinimą anksčiau sutartyje nurodyto laiko. Dėl šios priežasties kiekvienas žmogus turi labai daug dėmesio skirti paskolos sutarties vertinimui, atsižvelgiant į visas joje numatytas sąlygas. Kai kurie kreditoriai papildomai apmokestina savo klientus, kurie nusprendžia jiems suteiktą paskolą grąžinti anksčiau. Todėl jei turite tokių tikslų, rinkitės kreditorius, kurie jums netaikys jokių papildomų mokesčių, jei paskolą grąžinsite anksčiau.

Kaip apsaugoti savo finansinę situaciją?

Būdų, kaip galėtumėte tai padaryti, yra daugybė, todėl turėtumėte skirti daugiau laiko ir pasidomėti asmeninių finansų valdymo ypatumais. Kai tai padarysite, galėsite ne tik lengviau grąžinti turimą paskolą, visus finansinius įsipareigojimus padengiant laiku, tačiau taip pat sustiprinti ir savo finansinę situaciją.

Facebook Comments