Kokybiškas balansinis dviratukas tikrai nekainuoja daug

balansinis dviratukas

Internete domitės balansiniais dviratukais? Galvojate vieną tokį nupirkti savo vaikui? Jeigu neapsisprendžiate kur ir kokį dviratuką pirkti, tuomet verta žinoti, kad balansinis dviratukas yra ne tik pigi, bet ir bene lengviausia priemonė, skatinanti kasdien judėti jūsų vaiką. Žinant, koks svarbus fizinis aktyvumas yra ypač mažiems vaikams, šis dviratukas bus it savotiška investicija į vaiko raidą. Aišku, daug ką nulems jūsų pasirinkimas. Mat, ne visi dviratukai yra kokybiški ir ne visi pardavėjai – sąžiningi.

Standartiniai dviratukai pasižymi tuo, jog jie yra skirti kiek vyresniems vaikams. Balansiniai dviratukai yra skirti vaikams  nuo 2 metų. Jų dėka, kojų raumenys greičiau formuojasi ir stiprėja. Tad, tokie dviratukai padės greičiau pripratinti vaiką vaikščioti laisviau ir greičiau.

Norint įsigyti kokybišką balansinį dviratuką, patartina atkreipti dėmesį į visus aspektus. Kalba eina ne tik apie kainą. Kainą yra tik vienas iš rodiklių, į kurį reikia atsižvelgti. Perkant balansinį dviratuką, svarbiausia yra, kad jis būtų saugus naudojimui. Juk tikrai nenorit, kad vaikas susižeistų vos tik atsisėdęs ant šios priemonės.

Balansinius dviratukus pirmiausia reikia rinktis atsižvelgus į nurodytas apsaugas. Dažniausiai tokie dviratukai turi gumines apsaugas ant rankenų. Jos reikalingos tam, kad nukritus dviračius, tos rankenos perimtų visą svorį. Tada dviratukas neužvirs ant jūsų vaiko kojų, o tai reiškia, jog bus išvengta nereikalingų sužeidimų.

Kas liečia kainą, ji, kaip minėta, irgi yra svarbi. Pagal ją galima spręsti ar perkama balansinis dviratukas yra tvirtas ar ne. Kuo pigesnis gaminys, tuo labiau abejojama jo tvirtumu. Aišku, net ir pigūs dviratukai gali būti kokybiški, tačiau tai nereiškia, kad jie neturės kitų trūkumų. Pavyzdžiui, tvirti dviratukai (bet pigūs), gali būti tik vieno dydžio t.y. vargu ar tokių dviratukų sėdynės ir vairai bus reguliuojami. Tad, renkantis tokią priemonę, būtinai pasižiūrėkite, kad tiek sėdynė, tiek ir vairas būtų reguliuojamo aukščio. Tai naudinga dėl to, kad augant vaikui, dviratuką bus galima pritaikyti prie jo ūgio. Tiesiog nereikės pirkti naujo ir tiek.

Facebook Comments