Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kokių veido odos priežiūros klaidų vengti vasarą?

Vasara yra tas metas, kai mūsų odai reikia skirti ypatingą dėmesį. Tiesioginiai saulės spinduliai, oro temperatūros pokyčiai ir kondicionavimo sistemos turi neigiamą poveikį mūsų odos būklei, nes ją džiovina ir sausina, kas skatina ankstyvą senėjimą, pigmentinių dėmių atsiradimą ir kitus nepageidaujamus pokyčius. Tam, kad išvengti tokių pasekmių, būtina nedaryti tam tikrų klaidų.

Pirma, nereiktų pamiršti naudoti apsaugines priemones nuo saulės. Priklausomai nuo to, kokio jautrumo yra jūsų oda, reiktų pasirinkti tam tikrą indeksą SPF, kuri apsaugos jūsų odą  nuo pavojingų ultravioletinių spindulių, kurie galimai gali sukelti net odos vėžį. Tad mėgaukitės saulės voniomis atsakingai ir pasirūpinkite, kad vasaros metu naudojami kremai veido odai turėtų bent minimalią apsaugą nuo saulės.

Antra, atsargiai naudokite kosmetikos priemones, kurių sudėtyje yra nemaža koncentracija vitamino C. Turime omenyje, įvairius koncentruotus serumus ar rūgštis, kurios reaguoja su saulės spindulius ir gali pažeisti odos epitelį bei sukelti alergines ar net uždegimines reakcijas.

Trečia, reiktų nepamiršti odą drėkinti. Ne veltui visos kosmetinės priemonės, kurios turi drėkinančių savybių yra itin paklausios šiltuoju metų laiku. Jos padeda palaikyti odos drėgmės balansą. Taip pat reiktų nepamiršti gerti pakankamai vandens, kuris mums yra gyvybiškai svarbus. Jei neturite tokio susiformavusio įpročio, tuomet savo darbo ar kitose matomose vietose pastatykite gertuvę ar ąsotį su vandeniu, kurį galite paskaninti įvairiomis prieskoninėmis žolelėmis ar uogomis. Tokiu būdu, tik pajutus troškulio požymius, galėsite nesudėtingai atsigaivinti. O po kiek laiko pastebėsite, jog tai tapo jūsų įpročiu, kuris teigiamai atsilieps ir jūsų odos išvaizdai. Taip pat reiktų nepamiršti ir savo maisto raciono, kurį galima vasarą papildyti šviežiomis uogomis ir daržovėmis, kurios taip pat papildys jūsų vitaminų atsargas, kurios naudingos odai.

Facebook Comments