Mažinkite savo svorį lengviau ir protingiau

maisto papildai sportuojantiems

Straipsnio antraštė skamba neįmanomai? Viskas įmanoma, kai yra didelis noras. Kiekvienas mes galime pasiekti savo užsibrėžtų tikslų. Kalbant apie svorio metimą taip pat. Svarbiausia turėti begalinį norą ir turėti valios. Visame kame yra svarbiausia nusiteikimas. Šiame straipsnyje išvardinsime kelis punktus, kurie turėtų padėti suprasti, kaip numesti svorio paprasčiau.

  1. Meskite svorį dėl savęs, ne dėl kitų

Šiais laikais ne paslaptis, kad internetas ir socialiniai tinklai daro didžiulę įtaką. Kalbos ir vaizdai, kuriuos matome kasdien, kartais gali būti motyvuojantys, o kartais žlugdantys. Mes visi esame skirtingi, skirtingai priimame informaciją. Kaip mes visi žinome, sveikas svoris egzistuoja. Čia galite apskaičiuoti savo bmi, kuris kiekvienam asmeniškai nurodo sveiką svorį, atsižvelgiant į ūgį ir dabartinį svorį.

Antsvorio turintys žmonės dažnai mėgsta slapstytis, nes nesijaučia gerai, kaip atrodo. Dabar perskaitysite pagrindinį sakinį, kurį turi kiekvienas labai aiškiai suprasti: jei antsvoris neleidžia džiaugtis gyvenimu, blogina savijautą ir sukelia daug problemų – tai ženklas, kad reikia ką nors pakeisti.

Niekas negali pasakyti, kaip turėtų jaustis žmogus, todėl kiekvieno jausmas, tiek fizinis, tiek emocinis, priklauso nuo jų pačių.

  1. Maisto papildai

Sudarytas teisingas fizinio krūvio planas ir suderinta mityba yra svarbiausi dalykai norint numesti svorio. Dažniausiai galvoja maisto papildai sportui yra skirti raumenų auginimui ir norint priaugti svorio, bet tai nėra visiškai tiesa. Yra labai daug naudingų medžiagų turinčių papildų, kurie skirti norintiems numesti svorio. Reikalingas didelis kiekis energijos, todėl naudodami maisto papildus būsite garantuoti jog turėsite pakankamai energijos sportui. Geriausia yra pasitarti su specialistai, kurie žino apie papildus ir pasiūlys jums tinkamiausius. 

  1. Kantrybė

Kantrybė – nėra laukimas. Tai yra galimybė išlikti pozityviam viso proceso metu. Paprastai toks procesas kaip svorio metimas yra išties ilgalaikis.

Dažniausiai rezultatas nėra matomas labai ilgai. Tačiau viską padarius teisingai ir protingai, ateis ir tada skanausite pergales vaisius.

  1. Susikurkite planą ir pamėkite procesą

Tiesą sakant, sunkiausia yra pradėti. Dažniausiai, turėdami mažai informacijos, nežinome, nuo ko pradėti. Yra toks didelis informacijos pasirinkimas, kad ją pasirinkti gali būti labai sunku. Žinoma, geriausia yra paprašyti profesionalo pagalbos. Tada raskite vieną ar kelis būdus, kurie jums tinka tiek fiziškai, tiek emociškai. Labai svarbu, kad visas procesas būtų šiek tiek įdomus.

Svarbu įsimylėti procesą. Fitnesas yra kelionė visą gyvenimą, o jei jums nepatiks procesas, kurio atsisakysite.

Be to, būtinai apibrėžkite, kaip jums atrodo sėkmė – ar tai reiškia, kad reikia pataikyti į tam tikrą skaičių skalėje ar sugebėti nuvažiuoti tam tikrą mylių skaičių – taigi jūs turite aiškią kryptį, kur einate.

Nustatyti tikslus gali būti lengviau. Planuokite kiekvieną savaitę, galbūt net dieną. Tai suteikia motyvacijos, tikslo ir aiškios ateities vizijos. Kiekvieną kartą stebint pažangą, išliks motyvacija.

  1. Būkite pozityvus pats sau

Sunku, matant veidrodyje vaizdą, kuris ilgai nesikeičia ir yra nepastebimas. Iš tikrųjų sunku išlikti pozityviam, tačiau tai yra svarbiausia išmokti. Negatyvumas tik apsunkina situaciją. Visos neigiamos mintys sukelia vis daugiau liūdesio. Tai nepadeda pasiekti tikslų.

Nustokite kreipti dėmesio į dalykus, kurie jums nepatinka, sutelkite dėmesį į teigiamus tikslus, kurių siekiate, kurie jus motyvuoja ir suteikia energijos.

Facebook Comments