Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kuom naudingos biurų vėdinimo sistemos?

Dirbdami dažniausiai labai daug laiko praleidžiame uždarose patalpose, todėl labai svarbu, kad jose būtų įrengtos biurų vėdinimo sistemos. Jos padeda reguliuoti orą biure, tiek esant šildymo sezonui, kai oras yra per sausas ir trūksta deguonies, tiek esant aukštai temperatūrai, kai reikia jį atvėsinti. Profesionaliai įrengta biuro vėdinimo sistema padeda išlaikyti temperatūros ir drėgmės ore balansą, todėl dirbant tokioje patalpoje, jūs geriau jausitės, būsite darbingos nuotaikos ir nejausite diskomforto. Neturintys biuro vėdinimo sistemos žmonės, bando gelbėtis atidarinėdami langus ir taip bando aprūpinti savo darbo vietą šviežiu oru. Tačiau dažnai nepagalvojama, kad atidarius langą į biurą patenka dar daugiau nešvarumų ir jūsų ofise oras gali tapti dar labiau užsiteršęs negu buvo prieš tai.

Jei lauke lyja ar yra daug drėgmės, jūs tą drėgmę įsileidę į biuro patalpas, galite sudaryti visas sąlygas, kad laikui bėgant atsirastų pirmieji pelėsio požymiai. O jei jūsų biuras yra judrioje miesto dalyje, tai per atvertus langus galite įleisti kietųjų dalelių ir švino liekanų, tvyrančių ore, kas gali pakenkti jūsų sveikatai. Ilgiau padirbęs tokiomis sąlygomis, galite pajusti galvos skausmus, svaigimą, nuovargį ar jaustis mieguistas, o tai trukdo sukoncentruoti savo dėmesį ir išlaikyti reikalingą energijos lygį, reikalingą darbui.

Siekiant išvengti šių problemų, būtina pagalvoti apie tinkamą oro kondicionavimą ir profesionalią biuro įrangą. Nors tai reikalauja papildomų investicijų, tačiau jos nauda pasijus tuomet, kai jūsų biuro darbuotojai ar kolegos, bus geros nuotaikos, darbingi, mažiau sirgs ir nesiskųs blogomis darbo sąlygomis. Teisingai sumontuota biuro vėdinimo sistema ne tik užtikrins oro kokybę patalpose, bet ir padės sutaupyti. Ją lengva įsirengti, sumontuoti ir eksploatuoti, nes ji naudoja mažai elektros energijos ir netriukšmingai veikia.

.

Facebook Comments