Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kaunas garsėja savo restoranais net už Lietuvos ribų

Jei kada teks keliauti pro Kauną ar gyvenate šiame mieste, būtinai užsukite į pačiame Kauno senamiestyje, šalia pilies, Nemuno ir Neries santakoje įsikūrusiame viešbutyje „Daugirdas“, kuriame yra įsikūręs puikus 4 žvaigždučių restoranasl’Artisan.

Jums tikrai padarys puikų įspūdį XVI a. gotikinio stiliaus rūsiuose įkurtos keturios restorano erdvės: „Židinio“, „Flambe“, „Vyno“ ir „Kolonų“, kuriose dažnai yra organizuojamos įvairios degustacijos, vyno pristatymai ir mokymai kartu su profesionaliu someljė bei gurmanams skirtos vakarienės, pristatančios gastronomines naujienas. Taip pat yra organizuojami įvairūs banketai, konferencijos asmeninių švenčių uždari vakarai ar siūloma jauki vieta, skirta bet kuriam jūsų gyvenimo įvykiui atšvęsti.

Šiame restorane galite ne tik jaukiai ir smagiai atšvęsti asmenines šventes, sėkmingus verslo sandorius, bet ir praleisti turiningai savo laisvalaikį be jokios ypatingos progos. Restorane l’Artisan veikia 2 barai: LobbybarasirSky baras, kuriuose galite pasimėgauti kokteiliais ar savo mėgstamais gėrimais.

Dažnai restorane l’Artisan viekiančiame bare Lobby vyksta gyvos muzikos vakarai ir koncertai,  kuriuos labia mėgsta įvairaus amžiaus džiazo, bliuzo ir klasikinės muzikos mėgėjai ir miesto svečiai. Sky bare, rasite  16 sėdimų vietų erdvę, įsikūrusią atviroje lauko terasoje, iš kurios atsiveria nuostabūs Kauno senamiesčio ir gamtos vaizdai. Ši vieta yra itin populiari tarp norinčių švęsti savo vestuves, krikštynas, jubiliejus ar kitas svarbias asmenines šventes. Net ir išrankiausi klientai ras sau labiausiai patinkančią erdvę, kurioje galės linksmai atšvęsti savo šventę, pasimėgauti nuostabiu maistu ir puikiai atsiplaiduoti geroje kompanijoje.  Ši vieta tikrai paliks jums kuo puikiausią įspūdį, nes restorano personalas, virtuvės šefai ir viešbučio “Daugirdas” komanda sugeba sukurti nuostabią šventinę atmosferą ir pakilią nuotaiką,  kuri ilgam išlieka atmintyje.

Facebook Comments