Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Auksiniai auskarai – moterų papuošalas

Auskarai iš aukso  yra didelė vertybė, juos praleiddžiant iš kartos į kartą. Auksiniai auskarai gaminami įvairaus dyddžio, modelio iš raudono, geltono arba balto aukso, puošiami perlų, deimantų akmenimis. Dėl išskirtinių metalo savybių auskarai nešiojami, kad žaizda nepūliuotų, kad moteriai priduotų grožio, pasitikėjimo ir energijos.

Kiek porų auskarų turi merginos ?

Šiais laikais merginos auksinių auskarų turi ne vieną porą, o kelias, vienus auskarus pasirenka  nešioti kiekvieną dieną, kitus laisvalaikiui, trečius šventėm ar ypatigom progoms. Galima dėvėti porą, po vieną arba maišyti ir derinti su kitos spalvos auskarais pvz., balta su raudona, geltona su balta, sudarant išskirtinį savo įvaizdį. Renkant dovaną merginai, reikia atsižvelgti į jos gyvenimo būdą, į drabužių derinius pagalvoti ir apie ZODIAKO ženklą, nepamiršti moters veido formos, jeigu veidas apvalus, tiks pailgi, krentantys auskarai, jeigu veidas pailgas rinkites  ovalius, prigludusius prie ausies.

Rankų darbo auskarai

Individualiai sukurti vienetiniai auskarai, gali būti pjaustinėti, kalinėti, puošti įvairiais faktūriniais paviršiais,  graviūromis, o ypatingom progoms auskarai puošiami brangakmeniais. Auskarai su briljantais atrodo ispūdingai, žavi savo žaismingomis formomis, įvairiom spalvom, tai plati spalvų gama: sodriai žalia, ryškiai Auskarai su brangakmeniais raudona, tamsiai mėlyna, skaisčiai geltona ir kt., Auskarai su brangakmeniais dažnai renkami pagal konkrečias savybes, pavyzdžiui jeigu linkime meiles ir santaikos dovanokime auskarus su smaragdais, jeigu ramybės ir išminties su safyrais ir panašiai.

Auskarai vaikams

Vaikams auskarai:

  • gydomieji;
  • magnetiniai;
  • klipsai;

Pirmiausia naudojami gydomieji auskarai, tai padeda išvengti komplikacijų, pūliavimo ir kitų nereikalingų reakcijų. Vaikų ausys ypač jautrios , todėl auksiniai auskarai  turi būti lengvi, priglūdę prie ausų. Užsegimas nesudetingas, kad vaikas pats galėtų užsisegti ir atsisegti.

Facebook Comments