Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kaip atrodo jūsų kasdienė mityba

Sveiki produktai

Kiekvienas iš mūsų puikiai supranta, kad kasdien turėtume suvartoti pakankamą kalorijų kiekį ir užtikrinti, jog mūsų kasdieniame mitybos racione būtų tinkamas kiekis baltymų, angliavandenių ir riebalų. Tačiau ar žinojote, kad to nepakanka, jei norime būti tikri, jog kiekvieną dieną maitinamės labai sveikai, pilnavertiškai ir subalansuotai? Turbūt svarstote, apie ką šiuo atveju kalbame? Atsakymas yra labai paprastas – kalbame apie tai, kokios kokybės maistą jūs kasdien vartojate!

Nepakanka atsižvelgti į tai, ar konkretus produktas yra baltymas, angliavandenis ar riebalas. Lygiai taip pat nepakanka pasirinkti optimalų kalorijų kiekį. Ypatingai svarbiu veiksniu visame šiame sveikos ir subalansuotos mitybos kontekste yra ir jūsų vartojamą maistą sudarančių ingredientų kokybė bei ekologiškumas. Ir taip, jūs nesuklydote – formuodami savo kasdienės mitybos planą daug dėmesio turėtumėte skirti ir pačių produktų kokybei bei tai, kokiu būdu jie buvo pagaminti.

Tai reiškia, kad jei jūs iki šiol buvote linkę vartoti pakankamai daug mėsos produktų, turite suprasti, jog prie aplinkos išsaugojimo tikrai neprisidėdavote. Ir net jei teigiate iš savo automobilio persėdę ant elektrinio dviračio, to nepakanka. Ar kada nors buvote girdėję, kad jei gyvūninės kilmės maistas būtų pakeistas augaliniais maisto produktais, maisto išmetamas CO2 kiekis galėtų sumažėti net iki 60%? Taip, šis skaičius yra tikras! Ir jis neabejotinai priverčia susimąstyti, kaip gyvūninės kilmės produktų vartojimas kenkia mus supančiai aplinkai.

Žinoma, renkantis maisto produktus vertėtų atsižvelgti ir į pačią žaliavų kokybę. Maisto produktų gamintojai turėtų skirti didelį dėmesį tam, ar jų produktuose nėra GMO. Tai reiškia, kad konkretiems maisto produktams gaminti naudojamos žaliavos turėtų būti pasirenkamos iš GMO pasėlių neauginančių ūkininkų.

Taigi, jei jūsų mitybos racione atsiras daugiau visiškai augalinio maisto, kuriame nebus jokių gyvūninės kilmės pėdsakų, jūs daug labiau prisidėsite prie aplinkos išsaugojimo ir kartu apsaugosite savo sveikatą nuo įvairių galimų žalingų pridėtinių medžiagų, kurių paprastai yra gausu iš „tradicinių“ ingredientų gaminamuose maisto produktuose. Todėl jei jums rūpi ne tik tai, kaip gyvenate šiandien, tačiau ir tai, kaip gyvensite rytoj, nuo šiol būtų išmintinga daugiau dėmesio skirti tam, kas kasdien patenka ant jūsų stalo.

Didelį ekologiškų ir kokybiškų maisto produktų asortimentą galima rasti Naturli.

Facebook Comments