Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kaip padaryti retro stiliaus makiažą?

Retro stiliaus makiažas nepaliks abejingu nei vieno jus supančio vyro. Žinoma, nors jis nėra tinkamas kasdieniams mūsų realijoms dėl savo ryškumo ir ekstravagantiškumo, tačiau tai puiki išeitis norinčioms atrodyti stulbinamai teminių vakarėlių metu. Pagrindinė detalė, kuo šis makiažas kardinaliai skiriasi nuo kitų – itin blyški oda. Blyškios odos savininkės 50-taisiais ano šimtmečio metais tapo tikrosiomis mados pasaulio ikonomis! Todėl tam, kad galėtumėte įsikūnyti į penkiasdešimtųjų metų gražuolės amplua, privalote pasirinkti tinkamą kosmetika. Pradėti derėtų nuo tinkamo makiažo pagrindo pasirinkimo – jis ne tik padės užmaskuoti jūsų veido odos trūkumus, bet ir suteiks jūsų odai taip trokštamo blyškumo. Jums taip pat labai pravers highlighteris. Žinoma, šią kosmetikos priemonę reiktų naudoti labai atsargiai, kadangi su odos spindėsiu labai lengva persistengti. Panaudokite odos šviesinimo rutuliuką paakių zonoje tam, kad akcentuotumėte savo akis, taip pat ant kaktos ir smakro. Atlikus šią procedūrą, tinkamai pasirinkite pudrą – ji užtvirtins veido makiažą. Jeigu norite, galite suteikti šiek tiek rausvumo jūsų skruostams – šis mažas akcentas tikrai nepakenks jūsų įvaizdžiui.

Kaip pasidaryti retro stiliaus makiaža – kosmetikos pasirinkimas.

Tam, kad visiškai atsiduotumėte 50-tųjų dvasiai, teks atsisakyti vešlių, šiais laikais madingų, antakių. Pagal to laikotarpio tendencijas, antakiai privalo būti ploni – tai nenuginčijamas faktas.Todėl tam, kad nereiktų antakių pešioti, o po vakarėlio jų „nusipiešti“, siūlome į pagalbą pasitelkti kosmetikos priemones. Pavyzdžiui, paklusnumo antakių plaukeliams gali suteikti specialus gelis antakiams. Retro stiliaus makiažui akims būdingos „katės akys“ ir perlamutro atspalvio šešėliai. Strelyčių linija gali būti tokia, kokios geidžiate – nuo storiausios iki ploniausios. Žvilgsniui dramatiškumo suteiks tinkamai parinktas tušas. Prisiminkite, jog retro stiliui būdingos vešlios ir ilgos blakstienos, todėl pasirinkite atitinkamą tušą.

Niekam ne paslaptis, jog retro stiliaus makiažas negali egzistuoti be ryškiai raudonų lūpų. Tam, kad išgauti maksimaliai tobulą lūpų formą, prieš naudodamiesi lupdažiu, kontūrą sukurkite lūpų pieštuku. Būtina prisiminti, jog lupdažio ir pieštuko atspalviai neturėtų skirtis – rinkitės kuo panašesnius atspalvius.

Vualia, dabar jus retro stiliaus dama! Tam, kad dar labiau įsikūnytumėte į tą laikotarpį, pasirinkite atitinkamą šukuosena bei drabužius. Sėkmės!

Facebook Comments