Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kai norimas drabužis per brangus…

drabužiai mergaitėms

drabužiai mergaitėms

Drabužiai mergaitėms gali kainuoti gana daug. Tačiau gamintojai bei pardavėjai pateiktų argumentą, kad ir kokybė kainuoja, profesionalai nedirba už dyką, siuvėjai turi gauti normalų atlygį. Tai tiesa: medžiagos, darbas tikrai kainuoja, o ir parduotuvių išlaikymas – ne juokas. Vis dėlto pradėjus žvalgytis po parduotuves pavyksta rasti ir priimtinai įkainotų prekių.

Kokia prekė yra įkainota priimtinai? Kuo puikiausią atsakymą į šį klausimą rasite čia: https://www.pasaulisdelne.lt/drabuziai-mergaitems. Pasirodo, kad mergaitėms skirtų drabužių galima nupirkti neišleidžiant visų santaupų.

Pirkti ar nepirkti…

Drabužiai mergaitėms nėra itin lengvas pasirinkimas. Dukrai paaugus kiekvienas daiktas – ne šiaip daiktas, o stiliaus elementas. Neperkama drabužio, jeigu nors menkiausia detalė nepatinka. Neperkama, jeigu rūbas atrodo išėjęs iš mados. Neperkama ir dėl daugybės kitų priežasčių. Ir štai puikus drabužis, nuostabiai atrodantis, iš geros medžiagos, bet… pernelyg brangus. O taip norisi!.. Reikėtų pataupyti… Bet ką čia pritaupysi… Tiesą sakant, yra keli variantai, ką daryti:

  • Eiti namo ar į kitą parduotuvę, kur galbūt yra patrauklesnis pasiūlymas.
  • Pinigai uždirbami, o apranga yra kuo tikslingiausias pirkinys.
  • Paprašyti nuolaidos. Mažai tikėtina, kad kas nors pavyks, bet kodėl nepabandžius?.. Juk pasaulyje egzistuoja derybų sąvoka…
  • Pasidairyti internete.

Vertėtų plačiau aptarti paskutinį punktą – pasidairymą internete. Tai ne šiaip patarimas, o tikrai geras variantas. Pasižvalgyti po internetines parduotuves pravartu, nes taip įmanoma sutaupyti. Gal kelis procentus, gal keliolika… Perkant daugiau prekių, skirtumas akivaizdus.

Tačiau drabužiai mergaitėms internete populiarūs ne tik dėl kainų. Yra ir kita priežastis – nepaprastai platus pasirinkimas. Kartais atrodo, kad elektroninių parduotuvių savininkai – tikri stebukladariai. Gal jie kokį Hogvartsą lankė? Gal kartu su Hariu Poteriu mokėsi ir geba kerėti? Nes prekių tiek daug, kainos tokios priimtinos… Bet svarbiausia, kad asortimente – prekių ženklų gausa, kokią vargiai rastumėte šalie namų įsikūrusioje aprangos parduotuvėje ar prekybos centre.

Gyvename akcijų laikais?

Kai norimas drabužis per brangus, yra keli variantai. Tai jau aptarta. O jeigu ir internete siūlomas rūbas neįperkamas? Norite būtent tokių sportbačių, bet negalite mokėti nurodytos sumos? Nenusiminkite, galbūt ilgainiui bus paskelbta akcija ir tuomet išsvajotuosius sportbačius įsigysite.

Tiesa, kadangi jau užsiminta, neprošal išrutulioti dar vieną aktualią temą – apie akcijas. Ar nepagalvojote, kad gyvename tarsi akcijų laikais? Visur reklamuojama „pasinaudokite nuolaidomis“, „išskirtinis pasiūlymas“, „akcija, kurios negalite praleisti“, „finalinis išpardavimas“, „tai bent nuolaida“. Ar tai tėra pirkėjų vilionė, ar reali galimybė sutaupyti? Kaip pažiūrėsi ir į kokią parduotuvę užsuksi… Vienur žodis „akcija“ tėra kažkokia butaforija, o kitur – puikus ir tikrai dėmesio vertas dalykas.

Nuolaidos svarbios daugeliui, o ypač – jaunoms šeimoms, auginančioms vaikus. Mergaitiškų drabužių kainos ne visada džiuginančios, todėl tikimasi, kad pagaliau kuri nors parduotuvė teiksis pranešti: AKCIJA! Vis dėlto gera žinoti, kad ir be nuolaidų kai kada įmanoma apsipirkti neišleidžiant santaupų likučio. Drabužiai mergaitėms parduodami ten, kur kone kiekvienas praleidžiame marias laiko. T. y. internete. Čia akcijos irgi duoda naudos, bet net ir ne nuolaidų laikotarpiu kainos gana patrauklios.

Paprastai šnekant, apsiperkant internete mažėja tikimybė ištarti frazę „man per brangu“. O ir ieškoti ilgai nereikia, mat šiuolaikinių ištobulintų interneto svetainių paieška – greita ir patogi. Greitas bei patogus yra ir pats pirkimas.

Jeigu pasiteirautumėte dukras auginančių tėvų, ar yra pirkę mergaitiškų drabužių internetu, atsakymai veikiausiai būtų dvejopi. Bet jeigu pasiteirautumėte, ar jie pastebi kainų skirtumus, atsakymas būtų vienareikšmis – kainų skirtumai tikrai pastebimi.

Pradžioje rašyta, kad pradėjus žvalgytis po parduotuves pavyksta rasti ir priimtinai įkainotų prekių. Ši frazė bene tinkamiausia perkant internetu. Įperkami rūbai – neprasta šių dienų tendencija. O pozityvios tendencijos patinka visiems. Kalba sukasi apie aprangą? Tada aptariami ne tik mados dalykai, ne tik dizainerių gyvenimo peripetijos ar dainininkų sceniniai kostiumai. Kai kalba krypsta aprangos link, net ir vienas kitas ginčas gali užvirti. Bet pyktis nėra ko, verčiau pirkti stilingus ir patogius drabužius internetu (žinoma, iš parduotuvių, kurios įvertintos pirkėjų ir patikimos).

 

Facebook Comments