drabužiai mergaitėms

Drabužiai mergaitėms gali kainuoti gana daug. Tačiau gamintojai bei pardavėjai pateiktų argumentą, kad kokybė kainuoja. Aišku, medžiagos, darbas tikrai kainuoja. O ir parduotuvių išlaikymas – ne juokas. Vis dėlto pradėjus žvalgytis po parduotuves pavyksta rasti ir priimtinai įkainotų prekių.

Pirkti ar nepirkti…

Drabužiai mergaitėms nėra itin lengvas pasirinkimas. Dukrai paaugus kiekvienas daiktas – ne šiaip daiktas, o stiliaus elementas. Neperkama drabužio, jeigu nors kokia detalė nepatinka. Neperkama, jeigu rūbas atrodo išėjęs iš mados. Neperkama ir dėl daugybės kitų priežasčių. Bet štai puikus drabužis, nuostabiai atrodantis, iš geros medžiagos, bet… pernelyg brangus. Yra keli variantai, ką daryti:

  • Eiti namo ar į kitą parduotuvę, kur galbūt yra patrauklesnis pasiūlymas.
  • Pinigai uždirbami, o apranga yra kuo tikslingiausias pirkinys.
  • Paprašyti nuolaidos. Mažai tikėtina, kad kas nors pavyks, bet kodėl nepabandžius?..
  • Pasidairyti internete.

Vertėtų plačiau aptarti paskutinį punktą – pasidairymą internete. Tai ne šiaip patarimas, o tikrai geras variantas. Pasižvalgyti po internetines parduotuves pravartu, nes taip įmanoma sutaupyti. Gal kelis procentus, gal keliolika… Perkant daugiau prekių, skirtumas akivaizdus.

Tačiau drabužiai mergaitėms internete populiarūs ne tik dėl kainų. Yra ir kita priežastis – nepaprastai platus pasirinkimas. Kartais atrodo, kad tų parduotuvių savininkai – tikri stebukladariai. Gal jie kokį Hogvartsą lankė? Nes prekių tiek daug, kainos tokios priimtinos… Bet svarbiausia, kad asortimente – prekių ženklų gausa, kokią vargiai rastumėte šalie namų įsikūrusioje aprangos parduotuvėje ar prekybos centre.

Gyvename akcijų laikais?

Kai norimas drabužis per brangus, yra keli variantai. Tai jau aptarta. O jeigu ir internete siūloma rūbas neįperkama? Norite būtent tokių sportbačių, bet negalite mokėti nurodytos sumos? Nenusiminkite, galbūt ilgainiui bus paskelbta akcija ir išsvajotuosius sportbačius įsigysite.

Tiesa, kad jau užsiminta, neprošal išrutulioti dar vieną temą – apie akcijas. Ar nepagalvojote, kad gyvename tarsi akcijų laikais? Visur reklamuojama „pasinaudokite nuolaidomis“, „išskirtinis pasiūlymas“, „akcija, kurios negalite praleisti“. Ar tai tėra pirkėjų vilionė, ar reali galimybė sutaupyti? Kaip pažiūrėsi ir į kokią parduotuvę užsuksi… Vienur žodis „akcija“ tėra kažkokia butaforija, o kitur – puikus ir tikrai dėmesio vertas dalykas.

Nuolaidos svarbios daugeliui, o ypač – jaunoms šeimoms, auginančioms vaikus. Mergaitiškų drabužių kainos ne visada džiuginančios, todėl tikimasi, kad pagaliau kuri nors parduotuvė teiksis pranešti: AKCIJA! Vis dėlto gera žinoti, kad ir be nuolaidų kai kada įmanoma apsipirkti neišleidžiant santaupų likučio. Drabužiai mergaitėms parduodami ten, kur kone kiekvienas praleidžiame marias laiko. T. y. internete. Čia akcijos irgi duoda naudos, bet net ir ne nuolaidų laikotarpiu kainos gana patrauklios.

Paprastai šnekant, apsiperkant internete mažėja tikimybė ištarti frazę „man per brangu“. O ir ieškoti ilgai nereikia, mat šiuolaikinių ištobulintų interneto svetainių paieška – greita ir patogi. Greitas bei patogus yra ir pats pirkimas.

Jeigu pasiteirautumėte dukras auginančių tėvų, ar yra pirkę mergaitiškų drabužių internetu, atsakymai veikiausiai būtų dvejopi. Bet jeigu pasiteirautumėte, ar jie pastebi kainų skirtumus, atsakymas būtų vienareikšmis – kainų skirtumai tikrai pastebimi.

Pradžioje rašyta, kad pradėjus žvalgytis po parduotuves pavyksta rasti ir priimtinai įkainotų prekių. Ši frazė bene tinkamiausia perkant internetu. Įperkami rūbai – pozityvi šių dienų tendencija.