Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Mūsų mėgstami chalatai

chalatai

chalataiChalatai – tai patogūs ir judesių nevaržantys rūbai, mėgiami tiek moterų, tiek vyrų, ypač patogūs apsigaubti vaikams, tačiau daugiausia juos renkasi vis dėlto moterys. Juos patogu dėvėti namuose, maloniai apsisiausti ankstyvais rytais ir užsimesti prieš ruošiantis miegoti. Chalatai gali būti įvairiausių modelių: vieni skirti šaltajam sezonui, kiti karštai vasarai, galima išsirinkti trumpų, ilgų ir vidutinio ilgio modelių. Siuvami jie taip pat iš įvairiausių audinių, išsirinkti galima savo mėgstamos spalvos, jie gali būti vienspalviai arba margi, tad tie, kam patinka raštai bei įvairūs spalvų deriniai, gali rinktis tokius chalatus ir netgi derinti juos pagal savo interjero spalvas. Daugiausia siuvami ir parduodami chalatai sujuosiami diržu. Kartais moterys dėvi ir modelius su užtrauktukais ar susegamus sagomis, tačiau pastarieji nėra labai populiarūs.

Šaltajam sezonui skirti chalatai paprastai siuvami iš minkšto storesnio audinio, tad, įsisupus į juos, šalti žiemos rytai ir vakarai tampa daug jaukesniais. Tokie chalatai paprastai būna ilgesni. O atšilus orams, moterys mielai renkasi seksualius trumpučius šilkinius chalatėlius. Chalatai gali būti ir universalūs, pavyzdžiui, bet kuriam metų laikui puikiai tiks bambukiniai chalatai. Jų audinys puikiai sugeria drėgmę, todėl šie chalatai ypač tinka užsimesti po vonios ar dušo. Nors su chalatu iš namų paprastai niekur neiname, tačiau būna ir tokių chalatų, kurie skirti dėvėti paplūdimyje, pavyzdžiui, atostogaujant. Suprantama, tokie chalatai turi būti itin stilingi ir elegantiški, skoningų spalvų, prie jų turi būti priderinti ir maudymosi kostiumėliai.

Chalatas neturėtų būti pernelyg prigludęs ar aptemtas, nes su juo turi būti patogu judėti. Būtinai atkreipkite dėmesį iš kokio audinio jis pasiūtas. Kadangi chalatai paprastai skalbiami dažniau nei kiti rūbai, todėl audinys turi būti tinkamas skalbimui mašina, nenublukti, nesitraukti arba, atvirkščiai, nesitampyti, atkreipkite dėmesį, ar kokybiškos siūlės, kad dėvint ir skalbiant neiširtų.

Chalatus ypač patogu pirkti internetinėse parduotuvėse, kadangi jų nereikia ypač atidžiai matuotis ar derinti su kitais rūbais. Perkant chalatą, svarbiausia žinoti, kokį dydį jūs paprastai dėvite, ir to visai užtenka išsirinti patinkantį chalatą. O svarbiausia, kad pirkti internetu dažniausiai yra pigiau, nes internetinėse parduotuvėse nėra papildomų išlaidų patalpų nuomai ar dideliam darbuotojų skaičiui išlaikyti. Tuo tarpu pasirinkimas jose dažnai būna didesnis nei įprastose parduotuvėse.

 

Facebook Comments