Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Vienos nakties nuotykių ieškoma ir pažinčių portaluose

pažintys

Lietuviai tampa vis atviresni ir laisvesni. Jau išaugome iš laikų, kuomet „sekso nebuvo“ ir vis atviriau reiškiame savo norus bei siekiame juos patenkinti. Įvairios šia tema atliekamos apklausos atskleidžia, jog vienos nakties nuotykių nesibaido ne tik vaikinai, tačiau neatsisako ir merginos. Nuotykių ieškojimas jau nebe vyrų privilegija. Merginos nusimeta visuomenės suformuotus pančius ir atsisako nekaltų mergelių vaidmen, tampa vis labiau nepriklausomos ir lengviau prisitaiko siekdamos savo tikslų. Jei tikslas suteikti sau malonumą be įsipareigojimų – kodėl to reikėtų gėdytis? Tai, kad žmonės jau kuris laikas ieško ne tik draugų, pažįstamų, meilės, santykių, tačiau ir kūniškų malonumų, parodo ir specializuotų seks pažinčių portalų populiarumas.

Kiekviename pažinčių portale pildant anketą reikia pažymėti ko siekiama, ko ieškoma. Apibrėžiama ar ieškoma tiesiog draugo ar ilgalaikio partnerio, vyro ar žmonos. „Neįpareigojantys santykiai“, „vienos nakties nuotykio“ ar panašiai skambantis pasirinkimas anketose taip pat dažnas. Tiesiog svarbu žinoti siekius, kad vėliau netektų nusivilti, kuomet ieškantis ilgalaikių santykių susitinka su nuotykių ieškotoju ir viskas baigiasi ne taip kaip tikimasi. Tai priežastis ieškant tik nuotykių, kuri verčia atkreipti dėmesį į specializuotus pažinčių portalus suaugusiems. Portalo Pazintysxxx.com atstovai teigia, jog specializuoti portalai tai geriausias būdas ieškoti neįpareigojančių draugysčių. Specializuotose sex pažinčių portaluose renkasi auditorija, kuri žino ko nori, tad nelieka apsimetinėjimo, „skaitymo tarp eilučių“, viskas aišku ir paprasta.

Kita vertus, net ir ieškant ilgalaikių santykių, norint sukurti šeimą, paieškos procesas gali užtrukti. Pasimatymai, susitikimai, pažintys – kiekvienas naujai sutiktas žmogus gali būti potencialus gyvenimo partneris. O kas jeigu jis tiesiog nepatinka? Atrodytų viskas pagal užpildytus anketos duomenis, viskas tinka, tačiau.. širdžiai neįsakysi. Tokiu atveju paranku tiesiog suvaidinti lengvabūdę ir pasakyti, jog tai tebuvo nuotykis, ačiū, sekantis. Daug paprasčiau, nei aiškintis kodėl nepatinka žmogus ir nenorima su juos sieti gyvenimo.

Facebook Comments