Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Vestuvių planuotojų konsultacija bei specialistų samdymas

vestuvesIeškodami įvairiausių idėjų vestuvėms, neretai būsimi jaunavedžiai pamiršta, kad ne visų šalių tradicijas pavyksta pritaikyti mūsų gimtinėje ir taip yra ne todėl, kad tai brangu, o todėl, kad ne visų šalių papročiai yra vienodi. Kai kurios idėjos gali būti nepriimtinos tėvams, vaikams ir kitiems dalyviams, todėl jeigu planuojate vestuves Lietuvoje, siūlytume detaliai apžvelgti visas smulkmenas. Visada yra akcentuojama, kad Lietuvoje vestuves švęsti reikia pagal įprastas tradicijas pridedant tam tikrų atributų iš kitų šalių ar kultūrų. Kaip bebūtų, vestuvių planavimui siūlytume samdyti planuotoją arba pasinaudoti jo konsultacija. Kodėl verta skirti lėšų būtent šiam specialistui?

  • Vestuvių planuotojas nubrėš aiškias taisykles ką per vestuves daryti reikėtų, o ko ne. Aiškiau kalbant, planuotojai dažniausiai mokosi iš buvusių klaidų, todėl jums papasakos ko nereikėtų daryti, kad nepatirtumėte gėdos ar kitų nemalonių emocijų. Planavimo specialistai patars kaip reikėtų tinkamai suorganizuoti visą šventę, kad joje būtų linksma.
  • Planavimo specialistų konsultacijos nėra brangios, tad jeigu siekiate sutaupyti, tai bus geriausias pasirinkimas, nes tada jūs gausite visą reikalingą informaciją, o visus darbus galėsite atlikti patys neišleisdami daug pinigų. Aišku, jeigu patys nepajėgiate suplanuoti savo vestuvių, samdymas kainuos brangiau.
  • Linksmų vestuvių organizavimui ne visada pakanka vienintelių muzikantų, kurie grotų sintezatoriumi. Šiuolaikinės vestuvės pasižymi tuo, kad dabar smagią atmosferą galima sukurti samdant ir DJ, ir vedėjus. Tai jums atsieis įprastą kainą, užtat žinosite, kad jūsų vestuvių šventės programa bus linksma ir nekelianti jokių neigiamų emocijų jums ir svečiams. Juos nusamdyti gali vestuvių planuotojai, o į juos tikrai reikėtų kreiptis šiuos klausimu – jie žinos kurie žmonės yra patikimi, o kurių reikėtų tiesiog privengti.
  • Vestuvių planuotojai neleis jums išlaidauti. Jie rekomenduos paslaugų teikėjus, kurie turi mažesnius įkainius. Be abejo, tai ko gero bus jų partneriai, todėl jie daugmaž bus įsitikinę, kad paskirti specialistai jūsų nenuvils. Kainos atžvilgiu geriausia būtų rinktis planuotojų siūlomus specialistus ir tai galioja tiek samdant patį planavimo specialistą, tiek ir užsisakant konsultacijas.

Parengė: www.smagiosvestuves.lt

Facebook Comments