Kaip visuomet užtikrinti saugų ir abiems malonų seksą?

red 3 atsiliepimai

Prezervatyvai – be jokios abejonės, viena iš efektyviausių apsaugos priemonių padedančių išvengti ne tik neplanuoto nėštumo, tačiau taip pat įvairių lytiniu keliu plintančių ligų.

Kiekvienas iš mūsų siekiame gauti maksimumą iš mūsų intymaus gyvenimo, tačiau jo kokybei užtikrinti yra ir saugumas, faktorius kuris dažnai yra pamirštamas.

Šiais laikais galima rasti pačių įvairiausių prezervatyvų pasižyminčių savitomis ypatybėmis, dydžiais, skoniais ir kvapais. Vis dėl to, išsirinkti tinkamus prezervatyvus nėra tokia paprasta užduotis kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Taip pat siekiant prailginti lytinio akto malonumą, rekomenduojama vartoti maisto papildus, vieni iš efektyviausių Red 3 atsiliepimus galite skaityti čia –>

Šiame straipsnyje – apie tai kas svarbiausia renkantis juos ir kaip apsisaugoti nuo itin nemalonios staigmenos – plyšusio prezervatyvo.

Kaip išsirinkti tinkamiausią prezervatyvą?

Tinkamai pasirinktas prezervatyvas užtikrins ne tik maksimalų saugumą, tačiau ir komfortą sekso metu.

Žemiau, mūsų manymu, pagrindiniai faktoriai kurie turėtų lemti jūsų pasirinkimą.

Dydis

Pirmas dalykas kurį reikėtų įvertinti būtų tinkamai pasirinktas prezervatyvo dydis. Per mažas prezervatyvas reikš mažesnį komfortą, bus didesnė rizika jam plyšti, tuo tarpu per didelis tinkamai nepriglus ir sekso metu gali nusmukti.

Iš esmės svarbiausi dalykai čia bus penio ilgis ir storis, pagal kuriuos ir reikėtų pasirinkti prezervatyvo dydį.

Forma

Kitas svarbus faktorius renkantis prezervatyvus bus ir jų forma. Dauguma apsaugos priemonių būna paprastos cilindro formos, tačiau pastaruoju metu populiarėja ir specialios formos prezervatyvai pasižymintys platesne galvute ir galintys prisitaikyti prie varpos.

Tokie prezervatyvai bus idealus variantas daugeliui vyrų.

Medžiaga

Dar vienas svarbus įvertinti faktorius renkantis prezervatyvą yra medžiaga iš kurios jis pagamintas. Įprastai šios apsaugos priemonės yra gaminamos iš latekso, t.y. gumos mišinio kuris itin populiarus ir kitose industrijoje.

Vis dėl to, kai kurie žmonės lateksui turi alerginę reakciją, todėl meilės žaidimai gali greitai tapti nebemalonūs tiek Jai, tiek Jam.

Paprastai šį alergija pasižymi šiais simptomais:

  • Niežulys (ypač lytinių organų srityje)
  • Odos bėrimai
  • Dusulys, ašarojimas ir t.t.

Tokiu atveju rekomenduotume rinktis prezervatyvus be latekso.

Paskirtis

Dauguma gaminamų prezervatyvų pagal savo paskirtį yra universalūs, tinkami bet kokiam seksui, tačiau kai kurios skirtingų jų rūšių savybės gali turėti didesnės reikšmės ne tik malonumui, bet ir apsaugai tam tikrais atvejais.

Iš esmės, reikėtų atsižvelgti į tai, koks bus lytinių santykių pobūdis.

Oraliniam ir vaginaliam seksui iš esmės tinka bet koks prezervatyvas, na o analinio sekso prezervatyvai pasižymės kur kas storesniu pagrindu ir bus geriau lubrikuoti.

Jam ar Jai

Galiausiai reikėtų pagalvoti apie tai ar rinksitės vyrišką ar moterišką prezervatyvą. Vyrišku arba tradiciniu prezervatyvu yra laikomas įprastas guminis apvalkas kurį vyras maunasi ant varpos.

Tačiau, pastaruoju metu populiarėja ir kita, prezervatyvų moterims rūšis. Jie yra įstatomi į vidinę makšties dalį, dar prieš lytinį aktą.

Kaip išvengti prezervatyvo plyšimo?

Plyšęs prezervatyvas gali tapti labai nemalonia staigmena. Žemiau, keletas patarimų kaip to išvengti.

Visuomet naudokite lubrikantą

Lubrikantas reikalingas ne tik malonesniems pojūčiams užtikrinti ar suteikti daugiau slidumo, tačiau kartu apsaugoti prezervatyvą nuo galimo plyšimo dėl sausos trinties akto metu.

Ko gero populiariausi čia būna vandens pavidalu pagaminti lubrikantai kurie puikiai tiks naudoti su didžiąja dalimi prezervatyvų.

Venkite prezervatyvo laikymo nesaugioje vietoje

Čia kalbame apie dažną žmonių įprotį prezervatyvus laikyti savo piniginėje, ar tarkime, kelnių kišenėje. Nors tai labai patogu, prezervatyvo pakuotė gali būti pažeista dėl didelės trinties.

Taip pat venkite laikyti gaminį ten kur itin daug drėgmės, šilumos.

Rinkitės tinkamo dydžio produktą

Per didelis prezervatyvas tinkamai nepriglus prie varpos, todėl sekso metu jis gali paprasčiausiai nusimauti ir apsauga nebebus efektyvi. Per mažas prezervatyvas, tuo tarpu, dėl per didelio įsitempimo gali paprasčiausiai plyšti.

Žinome, jog kiekvienas vyras turi skirtingus matmenis, todėl mūsų parduotuvėje nesunkiai rasite įvairiausių dydžių prezervatyvus kurie leis mėgautis patogiu bei saugiu seksu abiems.

Prezervatyvą visuomet atidarinėkite atsargiai

Dažnas vyrų įprotis – atidarinėti prezervatyvus dantimis ar dar kitokiais įmantriais būdais. Nors tai tikrai atrodys žavingai jūsų partnerei, atsiranda papildoma rizika pažeisti prezervatyvą.

Taip pat venkite atidarymui naudoti įvairius aštrius daiktus tokius kaip peiliai ar žirklės, nes vėl gi, netyčiomis galite pažeisti pakelį. Jį reikėtų atidarinėti atsargiai ir švelniai.

Antrą kartą prezervatyvo nebenaudokite

Dėl savo ir partnerės saugumo, venkite naudoti tą patį prezervatyvą du kartus. Jei aktas užtrunka kiek ilgiau laiko (paprastai riba yra apie 30 min.), apsauga taps iš esmės nebeefektyvi.

Norint išvengti ne tik plyšimo, tačiau išlaikyti tą pačią apsaugos kokybę, verčiau pasikeisti apsaugą į naują jei planuojate ilgesnius meilės žaidimus.

Pabaigai

Straipsnyje pateikėme keletą patarimų kaip išsirinkti prezervatyvą ir išvengti jo plyšimo. Kokybiškas seksas – saugus seksas, todėl norint maksimalių pojūčių nesibaiminant negatyvių pasėkmių, čia bus reikalingos geros apsaugos priemonės.

Paruošta pagal prezervatyvai.net informaciją.

Facebook Comments