Booking.com
Nuolaida viešbučiuiSpausk ir atgauk 10 % nuo viešbučiui išleistos sumos.

Kodėl verta naudotis skolų administravimo paslauga?

Išieškoti negrąžintas skolas ypač sunku mažose ir vidutinėse įmonėse, nes joms spręsti paprastai nėra atskirų specialistų. Tai reiškia, kad kiti darbuotojai turi atitraukti dėmesį nuo savo užduočių ir spręsti skolų išieškojimo klausimą. Tai deorganizuoja jų darbą ir trukdo sutelkti dėmesį į pagrindines užduotis. Užsisakę skolų išieškojimą išorinėje įmonėje, jūsų įmonė galės atsiriboti nuo viso proceso.

Lietuvoje vis dažniau naudojamasi skolų išieškojimo įmonių paslaugomis tiek tarp privačių asmenų, tiek tarp verslininkų.Privatūs asmenys paprastai turi įsiskolinimų ir paskolų ar kreditų grąžinimus. Verslininkų atveju jų finansinės problemos labai dažnai kyla dėl to, kad vėluoja atsiskaityti rangovai.

Kai kuriais atvejais susigrąžinti skolingus pinigus iš skolininko yra labai problematiška. Dažnai paties kreditoriaus veiksmai neduoda norimo rezultato, o anksčiau paskirta mokėjimo data vis nukeliama. Jei bandymai susigrąžinti pinigus iš skolininko yra nesėkmingi, geriausias sprendimas yra kreiptis į skolų išieškojimo agentūrą, kurių pagrindinė veikla yra skolų administravimas.

Skolų išieškojimo įmonės uždavinys yra išieškoti skolas iš privačių asmenų ir verslininkų. Pradiniame bendradarbiavimo su konkrečiu kreditoriumi etape skolų išieškotojas pradeda derybas su skolininku, kad paskatintų jį sumokėti skolą. Kartais jis derasi ir su mokėtoju dėl esamų sąlygų, nustatydama palankesnes įmokas, tai gali palengvinti skolos apmokėjimą. Jei tokie veiksmai neduos laukiamų rezultatų, skolų išieškotojas gali perduoti bylą teismui. Esant situacijai, kai mokėtojas nesumoka skolos, antstoliai imasi veiksmų.

Profesionalų spaudimas gali žymiai pagreitinti skolų grąžinimą. Kartais skolų išieškotojams pavyksta draugiškai išspręsti nemokėjimo problemą, kai kuriais atvejais pakanka tik telefono skambučio, kad įtikintų mokėtoją sumokėti mokėtiną sumą. Tačiau verta prisiminti, kad tokiose situacijose laikas labai svarbus. Kuo greičiau bus pradėtas bendradarbiavimas su skolų išieškojimo įmone, tuo didesnė tikimybė skolą atgauti.

Facebook Comments